Amy Love Bridal  – The sun of the city

W kolekcji „The sun of the city” znajdziecie nowoczesne hafty, geometryczne koronki, delikatne tiulowe spódnice z górami naszytymi kwiatami 3D lub połyskującymi kryształkami. Spódnice z wysokimi rozcięciami oraz dekolty podkreślające kobiecość. Każda suknia ma imponującą konstrukcję, która pozwala połączyć mnogość warstw z wagą piórkową sukni, jednocześnie zachowując jej nienaganną formę oraz wygodę. Panny młode znajdą w tej kolekcji również suknie ujmujące swą prostotą formy i materiału. Docenią niewymuszone piękno i delikatność tkanin, grających później w słońcu…

To suknie zaprojektowane dla kobiet, które cenią przestrzeń miejską i w niej najlepiej się odnajdują.  Gwar, ludzie, kultura, muzyka – to ważne składniki jej szczęścia. Panna Młoda z Amy Love Bridal z łatwością łączy style i umie się nimi bawić – do godziny 16.00  wkłada szpilki, później zmienia je na trampki.

Siedząc w ulubionej kawiarni, obserwując pędzących do pracy ludzi, biorąc kolejny łyk kawy myśli … „Zagłusza mnie znów miejski gwar, czytaj z ust”.

We Wrocławiu przymierzycie je w Adeline Wrocław >>

Kolekcja

Suknia ślubna z koronkową górą i dekoltem V

 

Komentarze