Buty ślubne Baldowski 2018

Buty ślubne kolekcja Baldowski – nowości sezonu

Baldowski to marka, której nie trzeba specjalnie rekomendować. Buty ślubne świetne jakościowo, solidne, wygodne, skórzane. Baldowski to polski producent, nie ma więc mowy o chińskich „jednorazówkach”.

Gdzieś tam pokutuje przekonanie, że buty ślubne muszą być „na raz”. Otóż wcale nie. Dobrze wybrane buty do ślubu mogą służyć przez kilka  sezonów, na wiele różnych imprez. Czy to jako gośc na inne wesele, eleganckie imprezy, na Sylwestra itp.

Panny młode coraz częściej wybierają sukienki ecru, pastelowe, beżowe. Wówczas siłą rzeczy i buty nie mogą być białe. W sumie to właśnie białe buty najtrudniej jest ubrać kolejny raz, bo na co dzień czy na imprezy nie są za często ubierane.

Producent sprostał wyzwaniu i wzbogacił ofertę o kolejne ciekawe modele w wielu subtelnych i poszukiwanych odcieniach. Kobiety – możemy poszaleć!

Aha, u nas znajdziecie je na visione.pl a stacjonarnie we Wrocławiu w Arenie na Komandorskiej. Jest w czym wybierać. Tu wrzucam tylko czubek góry lodowej, czyli modele z krytymi palcami, powodzenia!

 

Szpilki do ślubu Baldowski 2018  Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018 Szpilki do ślubu Baldowski 2018

 

-SAG-

Zapisz

Komentarze