Biorę Ciebie Za - vortal ślubny

Wy dwoje, my dwoje i vortal Biorę Ciebie Za

Nie odkryjemy Ameryki, pisząc, że udane wesele to dopasowana układanka wielu elementów; ale być może odkryjemy przed Tobą nowe horyzonty, mówiąc, że znaleźliśmy sposób na sprawną koordynację przygotowań do ślubu. Słyszałaś o vortalu Biorę Ciebie Za? www.bioreciebieza.pl

 

Vortal Biorę Ciebie Za

Wspólna podróż po jeden uśmiech

Dzięki temu, że pomagaliśmy znajomym przy organizacji ślubu, wiemy, ile pułapek czyha na nowożeńców. Od wyboru zaproszeń po rozsadzenie gości przy stole. No i do tego brak czasu, nieporozumienia i pośpiech. Zanim jednak wszystko zacznie kręcić się wokół Twojego ślubu, na pierwszy plan wysuwa się pytanie: organizujesz ceremonię sama, z rodziną czy z konsultantem ślubnym? I tutaj pojawiamy się MY. Vortal Biorę Ciebie Za – hybryda w środowisku weselnym, która łączy tradycję z nowoczesnością. I podsuwa wyjątkowe pomysły oraz możliwości na każdą kieszeń.

Coś nowego, coś modnego, coś praktycznego. Autorskie zaproszenia, strony ślubne, mobilna aplikacja

Wiemy, że na Twoim ślubie pojawią się goście w różnym wieku i z różnymi przyzwyczajeniami. Pomyśleliśmy o wszystkich. Przygotowaliśmy papierowe zaproszenia ślubne z wygodnym linkiem i kodem QR, dopracowane do ostatniej kreski, oraz ich wirtualny odpowiednik. Oprócz tego: spersonalizowane strony ślubne, program do rozlokowania gości przy stole, mobilny kalendarz ślubny i wygodną opcję potwierdzenia obecności na weselu poprzez jedno kliknięcie.

 

Biorę Ciebie Za - jak działa rejestracja przez qr

 

Nasz vortal to nowoczesne narzędzia, podane w starannej szacie graficznej. Z nami zorganizujesz wyjątkowy ślub w miłej atmosferze. Udostępniamy piękne szablony spersonalizowanych stron ślubnych. A mając własną stronę, zaprezentujesz historię Waszego poznania, udostępnisz mapę dojazdu do kościoła czy sali weselnej. Podasz gościom wszystkie szczegóły dotyczące ceremonii i stworzysz listę preferowanych prezentów do anonimowej rezerwacji.

Po co się męczyć, skoro można prościej

Vortal Biorę Ciebie Za posortuje automatycznie wszystkie informacje i wyświetli Ci bieżące aktualizacje. Poinformuje Cię o tym, kto potwierdził zaproszenie, kto je odrzucił, a kto czeka z decyzją.

Jak to się odbywa? Liczne rozmowy telefoniczne z gośćmi przekształciliśmy w internetową możliwość potwierdzenia obecności na ślubie. W efekcie goście samodzielnie klikają link, a Ty otrzymujesz informację, że przyjadą na Twój ślub. Dzięki temu zyskujesz czas, który musiałabyś poświęcić na rozmowy. Jeżeli jednak ktoś do Ciebie zadzwoni, to szybko i sprawnie potwierdzisz jego obecność z poziomu mobilnej aplikacji w telefonie.

Wirtualny Kamerdyner – wisienka na torcie

 

Biorę Ciebie Za - jak działa wirtualny kamerdyner

Biorę Ciebie Za - Wirtualny Kamerdyner

 

Pewnie nie musimy Ci mówić, że znalezienie właściwego miejsca przy stole dla gości to klucz do udanej imprezy. Właśnie dlatego naszą wisienką na torcie jest Wirtualny Kamerdyner. Wygodny program do rozlokowania gości przy stole, który potrzebuje paru podstawowych informacji (liczba stolików, kręgi społeczne, preferencje indywidualne), aby znaleźć odpowiednie miejsca dla członków Twojej rodziny i przyjaciół. Spróbuj sobie wyobrazić, ile czasu, energii i emocji zaoszczędzisz, powierzając to zadanie sztucznej inteligencji.

E-koordynator – sprawdzony mózg ślubnego projektu

Nie ma nic gorszego niż gotująca się głowa, stres i chaos, dlatego w naszym vortalu znajdziesz ślubny kalendarz, który sprawnie przeprowadzi Cię przez całość przygotowań. Znajdziesz w nim listę spraw do załatwienia oraz profesjonalne wskazówki. Przewidzieliśmy również możliwość dodawania indywidualnych zadań i delegowania ich wybranym osobom.

Po takiej dawce inspiracji nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci udanych przygotowań. Nie daj się zwariować szalonym emocjom. Zorganizuj ślub według własnego pomysłu. Wierzymy w Ciebie.

W razie potrzeby wiesz, gdzie nas szukać.

p.s. Polecamy się na 52 tygodnie przed ślubem.

Iza i Mateusz, www.bioreciebieza.pl

 

Komentarze