Fryzury ślubne od Studia Stylu i Urody Upiększalnia

Fryzury ślubne trendy od Upiększalni

Wśród trendów we fryzurach ślubnych na rok 2020 nadal przodują lekkie i zwiewne upięcia. Przyszłe panny Młode często proszą o delikatne, naturalnie wyglądające fale. Fryzurę mogą dopełnić ozdobne spinki, opaski, grzebyki czy żywe kwiaty. Zależy to od stylizacji i powinno współgrać z charakterem sukni ślubnej oraz dodatków.

Rozpuszczone włosy ze splecionymi pasmami włosów Zadbane lśniące włosy ułożone w fale Średniej długości włosy lekko pofalowane z ozdobą z kwiatów

Koki

Popularnością cieszą się lekkie koki spięte nad karkiem, przyozdobione żywymi kwiatami lub ozdobnymi spinkami. Pięknie prezentują się również w połączeniu ze splotami, np. holenderskim.

Kok hiszpański, czyli niskie upięcie, jest niezwykle elegancki i delikatny. Kojarzy się z klasyką i do niedawna był jedną z popularniejszych fryzur do ślubu.

Koki wysokie pięknie eksponują szyję. Mogą być zaczesane na gładko lub być luźno upięte na czubku głowy.

Na rynku dostępnych jest wiele wypełniaczy, dzięki czemu również Panny Młody z mniej bujnymi włosami mogą cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Modne upięcie włosów do ślubu Upięcie ślubne z kwiatami Kok ślubny z warkoczem

Wysoki, gładki kok ślubny z biżuteryjną ozdobą Modny kok z warkoczem Luźne upięcie ślubne z ozdobą z kryształkami

Warkocze do ślubu

Warkocze są od kilku sezonów niezwykle popularne wśród Panien Młodych, co nie dziwi biorąc pod uwagę bogactwo splotów i możliwości. Warkocz można zastosować jako dodatek do koka, fal czy loków. Ciekawym pomysłem jest łączenie różnych splotów, np. warkocza francuskiego i kłosa. Dość efektowny jest również tzw. wodospad z z warkocza (waterfall). Warkocze francuski i holenderski dobrze prezentują się na posiadaczkach długich włosów.

 

Niezwykła fryzura z długich włosów ze splotami Warkocze do ślubu Rozpuszczone włosy z fantazyjnym warkoczem Efektownie splecione włosy do ślubu Długie rozpuszczone włosy z warkoczem

Pamiętajmy, ze dobierając fryzurę najlepiej kierować się radami doświadczonego stylisty, który dobierze fryzurę do kształtu twarzy i rodzaju włosów oraz zadba o kondycję i odpowiednią koloryzację.

Zespół Upiększalni /fryzury/ tekst/ zdjęcia

Komentarze