I Spotkanie Konsultantów Ślubnych w Hotelu Dębowym

I DOLNOŚLĄSKIE SPOTKANIE KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH W DĘBOWYM

Dębowy Hotel|Event|SPA w Bielawie rozpoczyna cykl spotkań dla konsultantów ślubnych. Wedding plannerzy będą mogli przetestować na własnej skórze weselne atrakcje, oferowane przez hotel.

Już we wtorek 20 marca odbędzie się pierwsze tego typu wydarzenie, w trakcie którego jego uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z atrakcjami oferowanymi dla Pary Młodej i jej Gości. Celem spotkań jest przede wszystkim zaprezentowanie możliwości kompleksu na organizację ślubów i wesel oraz zaznajomienie konsultantów z filozofią wellwedding, której hołduje hotel. Zgodnie z tą filozofią, Dębowy Hotel dokłada wszelkich starań, by uatrakcyjnić wesele i zamienić je w niezapomniany czas. Konsultanci dowiedzą się więc, na jakie zaangażowanie i pomysły ze strony hotelu mogą liczyć przy organizacji imprezy.

I Spotkanie Konsultantów Ślubnych w Dębowym

Zaproszeni Goście w trakcie dwudniowego, inauguracyjnego spotkania przetestują prezentowane przez obiekt atrakcje. Dzięki temu będą mogli urozmaicić oferty dla swoich klientów, wzbogacając je o wieczory zapoznawcze dla rodziców, niestandardowe imprezy kawalerskie, wieczory panieńskie, zabiegi SPA oparte na Apiterapii oraz niepowtarzalną event saunę z jedynym w regionie biostawem kąpielowym.

Wydarzenie rozszerzone jest także o część wystawową. Pojawią się usługodawcy oferujący nowoczesne, najbardziej obecnie pożądane weselne atrakcje, więc spotkanie jest także szansą na nawiązanie relacji z atrakcyjnymi partnerami.

„Lista gości na spotkanie inauguracyjne jest już zamknięta, ale już prowadzimy zapisy na kolejne wydarzenia” – mówi Karolina Sochaj, Dyrektor Dębowy Hotel|Event|SPA. Zgłoszenie udziału można przesyłać na adres: [email protected]

Informacje o kolejnych terminach spotkań będą aktualizowane na stronie internetowej: www.hoteldebowy.pl

Więcej o Hotelu Dębowym>

Kontakt:
GRUPA Agencja Kreatywna
Magdalena Raczak
[email protected]
tel.  667 334 090

 

Hotel Dębowy
ul. Korczaka 4
58-260 Bielawa
www.hoteldebowy.pl

 

Komentarze