Seksowny stanik push up dla panny młodej
ulubionabielizna.pl

Jak dobrać bieliznę ślubną do sukni?

Wybór sukienki ślubnej to nie jedyny dylemat, któremu panna młoda musi stawić czoło. Kolejnym problemem jest wybór odpowiedniej bielizny. Dlaczego jest to tak istotne?

Nawet najpiękniejsza suknia nie będzie dobrze leżeć na źle dobranej bieliźnie. Piękny fason kreacji łatwo jest zniekształcić, dlatego przy kupowaniu kompletu warto kierować się kilkoma wskazówkami, a przed samym wielkim dniem przymierzyć wszystko razem (zrób to odpowiednio wcześniej, aby mieć czas na ewentualną wymianę).

Seksowna bielizna do sukni ślubnej

ulubionabielizna.pl

Seksowna bielizna do sukni ślubnej

ulubionabielizna.pl

Niewidoczne

Stosowane do szycia sukien ślubnych tkaniny najczęściej są gładkie i lekko połyskujące. To z kolei oznacza, że na materiale odbija się niemal każda fałdka i zagniecenie, jakie znajduje się na naszym ciele. Miej to szczególnie na uwadze i na wszelki wypadek omów jeszcze na etapie szycia kreacji. Najlepsze staniki to te bez koronek, ozdób, kryształków i innych wstawek. Idealnym wyborem są modele bezszwowe, których nie widać na odzieży wierzchniej.

Suknia odkryta

Jeżeli zdecydujesz się na suknię z odkrytymi ramionami, nie musisz rezygnować z biustonosza. W tym wypadku (jak i w przypadku sukni z głębokim dekoltem) dobrym rozwiązaniem jest stanik bez ramiączek. Najlepsze są modele posiadające silikonowe wstawki, które dopasowują się do ciała i w pewien sposób „przyklejają” do skóry. Silikon w połączeniu z dobrze dobranym obwodem zapewni Twojemu biustowi dobre podparcie.

Ulubiona bielizna

ulubionabielizna.pl

Dekolt na plecach

Suknie z głębokim dekoltem na plecach są niezwykle kuszące i szykowne, ale też wymagające. Jak rozwiązać problem widocznego stanika? Nie możesz założyć zwykłej bielizny, którą będzie po prostu widać. Tutaj z pomocą przychodzą silikonowe miseczki, które można z łatwością przykleić do ciała. To miękkie w dotyku i zarazem niewidoczne pod sukienką miseczki wykonane z elastycznego silikonu.

Jaka bielizna do sukni ślubnej

ulubionabielizna.pl

Podkreśl figurę

Panie z ładnym wcięciem w talii mogą pozwolić sobie na suknię ślubną z wcięciem (w tzw. kształcie rybki). Taki fason bardzo podkreśla figurę, a jednocześnie wymaga zastosowania odpowiedniej bielizny. Najlepszy będzie bezszwowy model typu push-up lub specjalny gorset, który dodatkowo wyszczupli talię. Panie z boczkami może poratować specjalna, wyszczuplająca bielizna ślubna. Pamiętaj, że przy tak dopasowanej sukience nie ma miejsca na żadne niedociągnięcia!

Seksowna bielizna do sukni ślubnej

ulubionabielizna.pl

Szerokie ramiączka

Najmniejsze ograniczenia spotkają Pannę Młodą, która wybierze suknię zabudowaną lub z szerokimi ramiączkami. W takim wypadku możesz sobie pozwolić na różne modele bielizny, ponieważ każdy jej fragment będzie schowany pod tkaniną. Unikaj jednak biustonoszy z aplikacjami, które mogą przebijać się przez suknię.

materiały: ulubionabielizna.pl

Komentarze