Kolor roku 2017 greenery

Zieleń GREENERY kolorem roku 2017

Amerykańska firma Pantone – eksperci, którzy co roku wyznaczają trendy kolorystyczne, kolorem roku 2017 ogłosiła GREENERY – odświeżający, rześki odcień zieleni z dużą domieszką żółtego.

To kolor symbolizujący odnowę, odrodzenie, budzące się w zielonych liściach życie i nową energię. Kolor wzrostu, spokoju i świeżości.
Zieleń uspakaja, pozwala zanurzyć się w piękno otaczającej przyrody. Symbolizuje dążenie do witalności i rozwoju osobistej pasji.

Zielony będzie więc królował w tym roku we wnętrzach, w dodatkach, ubraniach i dekoracjach. To świetna wiadomość dla tych, którzy wybiorą zieleń jako kolor przewodni wesela – czy to w detalach, czy jako dominantę w ślubnych bukietach i dekoracjach.

„Zielenina” pięknie sprawdzi się zarówno w klimatach rustykalnych, jak i w eleganckich nowoczesnych salach. W zależności od zestawienia z innymi elementami czy kolorami, możecie uzyskać czarujący i modny efekt za rozsądne pieniądze.

Zielone bukiety, zieleń na ścianach, zielone sukienku druhen, serwety, wstążki – zwolennicy tego koloru w 2017 roku będą wierni sobie, a jednocześnie bardzo modni.

Odcień greenery pięknie harmonizuje z innymi zieleniami i komponuje się z wieloma innymi kolorami. Zachwyci zwolenników stylu eko, boho, jak i tych bogatszych stylizacji, w połączeniu ze złotem, świecami czy kryształkami.

Greenery kolorem roku 2017

źródło: live-design.ru

Greenery kolor roku 2017 do ślubu

źródło: bridalmusings.com

Greenery dekoracje ślubne

źródło: blog.stylishwedd.com

Bukiet ślubny z goździków greenery

źródło: stylemepretty.com

Greenery kolor roku 2017 na ślub

źródło: elegantweddinginvites.com

Tablice dekoracje ślubne w kolorach zieleni

źródło: elegantweddinginvites.com

Bukiet ślubny greenery

fot. kimnowellphotography.com

Greenary dekoracje ślubne stołu 2017

źródło: weddbook.com

Zielone dekoracje stołów greenery 2017

źródło: elegantweddinginvites.com

Greenary wianek

źródło: weddbook.com

Zaproszenia ślubne w odcieniu greenary

źródło: elegantweddinginvites.com

Greenary dekoracje ślubne 2017

źródło: elegantweddinginvites.com

 

Zapisz

Zapisz

Komentarze