Targi Ślubne w Hali Stulecia 10 stycznia 2016

Międzyplanetarne Targi Ślubne w Hali Stulecia do odkrycia

Targi Ślubne Hala Stuleci 2016 Wrocław

Zastanawialiście się dlaczego w epoce szukania usługodawców, robienia zakupów, podpisywania umów przez internet, Targi Ślubne cieszą się niesłabnącą popularnością? Dlaczego na ostatnie Międzyplanetarne Targi Ślubne w Hali Stulecia w styczniu we Wrocławiu przyszło prawie 3 tysiące osób? Czego szukali i co mogli znaleźć?

Rejestracja wystawców i rezerwacja stoisk www.informatortargowy.pl

Koniecznie odwiedźcie nową stronę Targów www.targislubne.pl – sprawdźcie miasta i terminy imprez.

 

Targi-slubne-hala-stulecia-pokazy-mody-slubnej

Trgi Ślubne w Hali Stulecia we Wrocławiu

Pokaz mody ślubnej na Targach Ślubnych w Hali Stulecia

Czego nie dostaniesz przez Internet?

Narzeczeni na Targach Ślubnych w Hali Stulecia szukają najczęściej tego, czego nie dostaną przez internet: rozmowy w cztery oczy z drugim człowiekiem. Udział w imprezie to doskonała okazja do podzielenia się swoją wizją wesela, zadania nurtujących pytań, sprawdzenia który z usługodawców najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom nie tylko poprzez swoją ofertę i sposób pracy, ale także osobowość i temperament. Dobra rozmowa daje narzeczonym poczucie, że z odpowiednim fachowcem będzie im się dobrze pracowało, że mogą tej osobie zaufać i w jej ręce oddać odpowiedzialność za wybrany aspekt jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

„Mogę dotknąć sukni ślubnej, zobaczyć jaka jest różnica pomiędzy suknią na żywo, a zdjęciem w internecie i przekonać się czy odpowiada ona moim wyobrażeniom. W jednym miejscu mam dostępnych kilka salonów z sukniami i ubrane w sukienki hostessy, które wyglądają jak statystyczne kobiety, a nie idealne modelki.” – mówi Dominika, czerwcowa panna młoda. Międzyplanetarne Targi Ślubne są miejscem w którym ślub można badać wszystkimi zmysłami: wzrokiem, dotykiem, węchem, smakiem, słuchem.

 

Pokazy mody ślubnej i konkursy dla przyszłych nowożeńców w Hali Stulecia podczas Targów Ślubnych

Konkursy dla narzeczonych podczas Targów Ślubnych w Hali Stulecia

fot. PMP

 

Targi Ślubne w Hali Stulecia

fot. PMP

Z relacji narzeczonych wynika, że bardzo istotna jest dla nich również możliwość posłuchania na żywo zespołów weselnych. Nie każda grupa udostępnia swoje nagrania z wesel, a Targi Ślubne są świetną okazją do przekonania się jak ich muzyka brzmi na żywo. W jednym miejscu można spróbować ciast i tortów z kilku cukierni, poćwiczyć taniec, obejrzeć pokazy sukni ślubnych, makijaży i bukietów.

Stoiska targowe w Hali Stulecia podczas Targów Ślubnych

Targi Ślubne w Hali Stulecia - pokazy zespołów i auta

fot. PMP

Targi Ślubne Hala Stulecia Wrocław

Do kogo i jak trafiają wystawcy?

Na Międzyplanetarnych Targach Ślubnych chodzi o dwie rzeczy: o to, aby się pokazać z jak najlepszej strony i o to, aby odwiedzający mogli wystawców zauważyć. Wśród gości spacerujących pomiędzy stanowiskami znajdziemy nie tylko pary narzeczonych, ich rodziców i drużbów, ale także przedstawicieli mediów, ślubnej branży czy konsultantów ślubnych szukających usługodawców, z którymi chętnie by współpracowali. Wystawcy mają rzadko spotykaną możliwość porozmawiania z przedstawicielami każdej z tych grup, zaprezentowania nie tylko swojej usługi i produktów, swojego podejścia do ślubu oraz otwartości na pomysły par, ale i siebie.

Bonus dla narzeczonych

Odwiedzający Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia mogą liczyć na liczne konkursy z cennymi nagrodami, promocje i rabaty u większości wystawców. Każde przejście ślubną alejką to okazja do znalezienia licznych inspiracji i pomysłów na własny ślub, spotkania dużej ilości wystawców w jednym miejscu i łatwego porównywania ofert.

Targom patronuje Przewodnik Młodej Pary, którego jesienne wydanie otrzyma każda para odwiedzająca imprezę. Do zobaczenia!

 

 

 

Zapisz

Komentarze