Suknie ślubne 2016 illusion back
Lanesta/Marzenie White Code/Ana Lisa

Suknie ślubne z odkrytymi plecami dodają seksapilu i są niezwykle kobiece.

Trend illusion back ewoluował od dekoltów typu illusion neckline. Teraz efekt „przyklejonej” do ciała na cieniutkim tiulu koronki czy haftu to już nie tylko obszar dekoltu, ale też pleców, rąk i ramion.

Kiedy koronki jest więcej i jest grubsza, trudno już może mówić o iluzji, tym niemniej pokazujemy je tutaj ze względu na „akcję” na plecach i przepiękne koronki.

Czasem zamiast koronek na plecach iluzorycznie zawieszone są misterne ozdoby biżuteryjne, czasem aplikacja rozrasta się od lędźwi w górę niczym pnący się bluszcz. Przy dłuższych rękawach ozdoby wchodzą także na ramiona.

Czyżby ozdabianie dekoltu to już za mało? Chyba tak, ale muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba.

A czy panny młode o obfitszych biustach mogą się skusić na suknie ślubne z efektem illusion back?

Zróżnicowanie rozwiązań jest tak duże, że nie eliminuje kobiet z większym biustem. Modele sukien z bardziej zabudowaną, grubszą koronką spokojnie utworzą podtrzymujący ciałko gorset. W drugą stronę ciut gorzej – kościste plecy i wystające łopatki nie będą apetycznym tłem dla sukien ślubnych z odkrytymi plecami, chyba że mocno „zagospodarowanymi” koronką. Wybierając fason sukni ślubnej z odkrytymi plecami trzeba mieć plecy zadbane – to oczywiste.

Suknie ślubne z odkrytymi plecami śmiało mogą rozważyć niższe dziewczyny.

Odpowiedni kształt i głębokość wycięcia na plecach pomogą wymodelować sylwetkę. Suknie odcięte w pasie mogą skracać stan i jeśli kobieta ma krótki tułów, optyczne wydłużenie sylwetki poprzez przedłużenie dekoltu aż do lędźwi może pięknie ją wysmuklić. Plus buty na wysokim obcasie, wyprostowana sylwetka, a jeśli masz kształtną pupę koniecznie przymierzaj modele rybki, takie jak ze zdjęcia z naszej sesji okładkowej.

Wybraliśmy dla Was perełki spośród kolekcji dostępnych we Wrocławiu, bo oczywiście co innego oglądać światowe pokazy, a co innego pójść i przymierzyć, prawda?

Zobaczcie jak wiele może zadziać się na plecach panny młodej, ale to jeszcze nie wszystko w temacie odkrytych pleców do ślubu…

Panna młoda w sukni illusion back

fot. Stanley Ipkiss dla PMP

Seksowną sukienkę z efektem illusion back z kolekcji White One, model Jesolo /Salon Flossmann/ wybraliśmy na jedną z okładek Przewodnika Młodej Pary:)

JB

Suknia illusion back i piękny bukiet panny młodej

fot. Przewodnik Młodej Pary

Galeria zdjęć

Zapisz

Komentarze