ORINGO - prekolekcja Pronovias 2017

Prekolekcja sukien ślubnych Atelier PRONOVIAS 2017 jest już dostępna we Wrocławiu.

Kultowa w branży sukien ślubnych marka PRONOVIAS, wyznaczający trendy światowy lider i źródło inspiracji oraz westchnień tysięcy przyszłych panien młodych. Kolekcja, jak zawsze wypracowana w najdrobniejszych szczegółach, niezmiennie zachwycająca jakością i profesjonalnym krojem, dzięki którym suknie genialnie układają się na sylwetce.

Salon wybrał dla Was kilka modeli, na które z pewnością zwrócicie w przyszłym sezonie uwagę. Na karczku neckline pojawiła się druga, jaśniejsza i delikatniejsza warstwa koronkowego tatuażu schodzącego na gładką spódnicę /model Oseleta/. Mocno wydekoltowane plecy wciąż są na topie. Zwróćcie szczególną uwagę na model Orilla, perfekcyjnie wyważony koronkowy półgolf i przy tym odkryte plecy.

Klasyczna koronkowa suknia Orillo nabiera zupełnie innego wymiaru po założeniu jedynego w swoim rodzaju koronkowego bolerka-trenu, idealnego do przykrycia odkrytych ramion, a jednocześnie przepięknego w swojej oryginalności dodatku. Model Oreste zachwycił nas seksapilem i zaskakującą konstrukcją przy wycięciu pleców.

Nie zabrakło również propozycji dla zwolenniczek gładkich spódnic w stylu nowoczesnej princessy. – Słowem – przyjdź, przymierz, sprawdź:)

Zapraszamy
www.flossmann.pl

Zobaczcie pokaz kolekcji Pronovias na rok 2017, który odbył się w maju 2016 w Barcelonie podczas Bercelona Bridal Fashion Week.

 

 

flossmann_logo

Salon Sukien Ślubnych Flossmann Wrocław

Prekolekcja Pronovias 2017 już w Salonie Flossmann we Wrocławiu.

 

Komentarze