Przewodnik Młodej Pary bezpłatne wydawnictwo dla Narzeczonych

Dołącz do Przewodnika Młodej Pary

Przewodnik Młodej Pary to wyjątkowe wydawnictwo dla Narzeczonych. Bezpłatne w dystrybucji, dzięki czemu bez barier dociera do zainteresowanych. Opiniotwórcze, ponieważ oprócz reklam zawiera mnóstwo porad i inspiracji – konkretnych, rzetelnych, aktualnych i tych w zasięgu ręki, a nie tych „sztuka dla sztuki”. Bez zawężania stylu, za to z dbałością o jakość. Oczywiście inspirujemy się trendami, lecz dzięki współpracy z dobrymi firmami z branży możemy tworzyć własne materiały, które zainspirują innych.

Dlaczego warto? – Jeśli Twoja oferta jest skierowana do Narzeczonych, proponujemy wykorzystanie naszego potencjału by do nich dotrzeć. Słowo drukowane nabrało dziś innego wymiaru, jest jeszcze bardziej cenione niż chaotyczne informacje z internetu, gdzie łatwo się pogubić.

Niebagatelną rolę odgrywa też nasz portal ślubny, który powstał wiele lat temu towarzysząco do wydawnictwa, a dziś żyje własnym życiem. I tutaj też dbamy o jakość, zawartość merytoryczną i estetykę przekazu. Teraz możesz połączyć skuteczność dotarcia ze swoją ofertą, ponieważ zawsze u progu nowego wydania naszego półrocznika, w cenie reklamy drukowanej zawiera się wizytówka w Bazie Firm.

Do 15 listopada zapraszamy, jeśli chcesz dołączyć do wydania drukowanego. W zimowo-wiosennej edycji część nakładu przeznaczamy również do dystrybucji na największych na Dolnym Śląsku Targach Ślubnych 14 stycznia 2018 w Hali Stulecia we Wrocławiu, którym mamy przyjemność od lat patronować.

Oferta i cennik >>

Zwiększ swój potencjał i dołącz do nas!

Statystyki portalu ślubnego Przewodnika Młodej Pary

Komentarze