Portal ślubny

Portal ślubny Przewodnika Młodej Pary

Witamy na portalu ślubnym Przewodnika Młodej Pary:)

Aktualnie przygotowujemy nowe wydanie Przewodnika – teraz wpis w dziale Polecamy w cenie reklamy drukowanej (wydanie zamykamy 14 czerwca)OFERTA>>

Jeden z najpopularniejszych portali i blogów ślubnych w Polsce i największy na Dolnym Śląsku – skarbnica wiedzy i inspiracji dla Narzeczonych. Setki artykułów, galerie mody ślubnej, porady Ekspertów, współpraca blogerska, trendy, konkursy i wydarzenia zachęcają do planowania z nami ślubu. Jest w czym wybierać.

W 2019 roku portal odwiedziło już ponad 300 tys. użytkowników – możesz wykorzystać nasz potencjał za pomocą artykułów promocyjnych, lokowania produktów i kampanii banerowych.

 

Statystyki portalu przewodnikmp.pl

Zapraszamy do współpracy:

Wizytówka w Polecamy

Polecamy Was we wpisach-wizytówkach podzielonych na branże, widocznych na wszystkich podstronach portalu. Jeśli dołączasz do wydania drukowanego – masz czas maksymalnie do 14 czerwca – wpis jest na pół roku GRATIS!


Artykuły promocyjne

Artykuły promocyjne i lokowanie produktów to jedna z możliwości przybliżenia Waszej oferty. Wpisy – od 250 zł netto. / bezterminowo


Banery reklamowe

Bądź widoczny na każdej podstronie portalu. Pokaż się bardziej, ciekawiej, kreatywniej! Baner już od 250 zł netto / miesiąc


Facebook i Newsletter Przewodnika Młodej Pary

Kampanie dla ponad 10 tysięcy obserwujących fanpage.


Ponadto w portalu: 

Eksperci Przewodnika Młodej Pary
Doceniamy specjalistów w swoich branżach i ich wiedzę. Branżowe artykuły publikujemy w wydawnictwie oraz na blogu.


Galerie mody ślubnej, dodatków, fryzur, tortów, biżuterii i bukietów, artykuły z inspiracjami, światowe trendy w modzie ślubnej.
Na łamach Przewodnika i w portalu promujemy materiały udostępnione przez naszych klientów, tworząc tematyczne galerie i lokując produkty w artykułach.

BLOG czyli miejsce, gdzie można być na bieżąco ze sprawami Przewodnika, wydarzeniami i aktualnościami, ale także czytać blogi zaprzyjaźnionych z nami osób.

LIFESTYLE:
nie samym ślubem człowiek żyje, a ponieważ naszymi czytelnikami są nowoczesne i ciekawe świata osoby, znajdą się tu artykuły w tematyce partnerstwa, kuchni, zdrowego życia, domu i dziecka. Z braku czasu zapisany do rozwijania…

…………………………………….

Facebook: https://www.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/
https://www.instagram.com/przewodnikmlodejpary/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz