Sandałki Palazzo do ślubu od Visione

Wiosną zrzucamy płaszcze i botki, zaczynamy myśleć o słońcu, cieple i lekkich sandałkach. Na co dzień, ale również do ślubu. Wiele fasonów sukienek ślubnych oraz stylizacje rustykalne, retro i do ślubu boho aż prosi się o odkryte buty. Wysmuklają stopy, odkrywają pięknie wypielęgnowane paznokcie, dodają lekkości.

Sandałki Palazzo to kolejna marka wprowadzona przez specjalizującą się w butach ślubnych Visione. Co oznacza, że można w ciemno zamawiać jeśli chodzi o wygodę i jakość. Co do wyglądu – same zobaczcie. Szpileczki z mocowaniem na kostce, T-bary, fantazyjnie zaplecione i sznurowane, w tym zamszowe – żadne nie umknęły mojej uwadze.

Metaliczne i perłowe sandałki do ślubu

Już raczej nie do boho, ale do zwiewnych sukienek znajdziecie całą gamę metalicznych sandałków – od perły, ecru, beżu, przez złoty, srebrny, błękitny. Ogromny wybór, pole do popisu dla wyobraźni i kreacji, również w poszukiwaniu butów na poprawiny.

Sandałki na słupku

Panny młode nie lubiące szpilek i niepewnie czujące się na wyższych obcasach nie muszą rezygnować z wyższych sandałków. Jeśli jeszcze mają mocniejszą budowę i masywne łydki, śmiało mogą sprawdzić sandałki na słupku. Sandały na słupku zapewnią Wam stabilność i optycznie „utrzymają” sylwetkę.

Więcej znajdziecie we Wrocławiu w Arenie i na stronie visione.pl

-SAG-

 

Galeria

 

Komentarze