Międzyplanetarne Targi Ślubne 2017

Ślub czai się za rogiem? Targi Ślubne spieszą z pomocą

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami, a wy nie macie pojęcia jak zaplanować te, bez wątpienia, najważniejsze w waszym życiu uroczystości? Bez obaw, nasza doświadczona ekipa już od 14 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując Targi Ślubne. Będziemy z Wami także w tym roku!

Targi Ślubne Wrocław

Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem blisko 300 wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną. Podczas każdej edycji pojawiamy się w 8 miastach, gdzie profesjonaliści prezentują najgorętsze trendy danego sezonu oraz informują gości o tym, co w trawie piszczy. To właśnie u nas przyszłe panny młode mają szansę na znalezienie wyśnionej kreacji, a przyszli małżonkowie być może uzyskają odpowiedź na nurtujące ich pytanie: „krawat czy mucha?”.

Ślub jest wydarzeniem, które z reguły odbywa się tylko raz w życiu. Z tego właśnie powodu każda para pragnie, aby był on wyjątkowy i niezapomniany – oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tutaj z pomocą przychodzi nasza impreza. Targi Ślubne są wspaniałą okazją do tego, aby zwizualizować swoje wstępne plany, zweryfikować wyobrażenia lub po prostu zaplanować uroczystość w oparciu o napotkane inspiracje. Takie wydarzenie ma zupełnie inny wymiar, niż przeglądanie produktów w katalogach lub na stronach internetowych. Podczas targów można skonfrontować katalogowe zdjęcia z rzeczywistością – zobaczyć kreacje na modelkach i dotknąć materiału, ocenić wykonanie produktu a nawet spróbować dań weselnych. Niewątpliwym plusem jest również możliwość poznania ludzi, którym być może powierzycie organizację Waszego ślubu. Często oddanie komuś kontroli wiąże się z dużym stresem i wymaga pewnej dozy zaufania, dlatego w ramach targów stwarzamy okazję do obustronnej wymiany pomysłów i wizji. Te wszystkie elementy gromadzimy dla was w jednym miejscu, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu, który podczas organizacji ślubu i wesela jest produktem szczególnie deficytowym.

Każdym targom towarzyszą występy na dużej scenie. Pokazy mody ślubnej, prezentacje zespołów muzycznych i konkursy z cennymi nagrodami dla narzeczonych, to tylko część niezwykłych atrakcji dopełniających imprezę. Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty i promocje, oferowane przez większość wystawców, które przygotowywane
są  specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Wbrew pozorom targi nie są adresowane wyłącznie do przyszłych małżonków, ich rodzin oraz najbliższych znajomych czy doradców. Jest to również świetna okazja dla firm, mediów a także konsultantów ślubnych poszukujących partnerów biznesowych. Kto wie, może przechadzając się między alejkami znajdziecie idealnych współpracowników bądź zainspirujecie się działalnością konkretnego wystawcy?

Jedno jest pewne – Targi Ślubne to wydarzenie, którego nie powinniście pomijać podczas planowania najważniejszej uroczystości w waszym życiu. Radzimy zatem dodać je do listy „things to do” w waszych planerach ślubnych. Pamiętajcie, że impreza odbywa się tylko raz w roku –  nie zmarnujcie szansy na olbrzymią dawkę inspiracji i bądźcie z nami także podczas tegorocznej edycji.

Do zobaczenia!

 

Kalendarz Targów Ślubnych na sezon 2016/2017

6 listopada 2016 RYBNIK
XV Rybnickie Targi Ślubne, ul. Św. Józefa 30 (hala ZSEU), godz. 10.00 – 17.00

20 listopada 2016 – KATOWICE
II Śląskie Targi Ślubne, Katowice, ul. Olimpijska. Międzynarodowe Centrum Kongresowe (obok Spodka) godz. 10.00 – 17.00

15 stycznia 2017 KRAKÓW
XIII Małopolskie Targi Ślubne, ICE Kraków ul. M. Konopnickiej 17, godz. 10.00 – 18.00

22 stycznia 2017 WROCŁAW
XIV Dolnośląskie Targi Ślubne, Hala Stulecia ul. Wystawowa 1, godz. 10.00 – 17.00

29 stycznia 2017 ŁÓDŹ
XI Łódzkie Targi Ślubne, Hala EXPO, godz. 10.00 – 17.00

5 lutego 2017 KATOWICE
XV Międzyplanetarne Targi Ślubne, Katowice Międzynarodowe Centrum Kongresowe (obok Spodka) godz. 10.00 – 17.00

12 lutego 2017 OPOLE
XIV Opolskie Targi Ślubne, Hala CKW, godz. 10.00 – 17.00

19 lutego 2017 BIELSKO-BIAŁA
XVI Bielskie Targi Ślubne, Hala Pod Dębowcem, ul. Karbowa 26, godz. 10.00 – 17.00

26 lutego 2017 CZĘSTOCHOWA XIV Częstochowskie Targi Ślubne, Hala SPORTOWA CZĘSTOCHOWA, ul. Żużlowa 4, godz. 10.00 – 17.00

Rejestracja wystawców i rezerwacja stoisk www.informatortargowy.pl

Koniecznie odwiedźcie nową stronę Targów www.targislubne.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze