Wesele w centrum miasta – ciekawa alternatywa

Wiele Młodych Par, szukając miejsca na wesele, koncentruje się na lokalizacjach poza miastem. Tymczasem okazuje się, że wesele w centrum – na przykład przy wrocławskim Rynku – daje możliwość organizacji niepowtarzalnej imprezy weselnej i pozwala uniknąć wielu problemów. – Taką lokalizację cenią nie tylko Młode Pary, ale również goście weselni – mówi Katarzyna Flaszczyńska z Art Hotelu we Wrocławiu. Pierwszy atut to bliskość najstarszych i zarazem najpiękniejszych kościołów oraz Urzędu Stanu Cywilnego. Odległości najczęściej są tak niewielkie, iż nie ma potrzeby organizowania dodatkowego transportu dla gości.

art-hotel02a

art-hotel04a

Centrum miasta to również dodatkowa atrakcja – szczególnie, gdy w weselu biorą udział goście spoza miasta lub goście zagraniczni. – To dla nich okazja do zwiedzenia  zabytków Wrocławia – mówi Katarzyna Flaszczyńska. – Nocleg przy Rynku pozwala podziwiać jego uroki o każdej porze dnia i nocy, co podkreśla wielu gości przyjęć weselnych w Art Hotelu – dodaje.

 

art-hotel01a

art-hotel03a

Lokalizacja w centrum daje również większe możliwości związane  z samą oprawą  uroczystości. Zarówno otoczenie hotelu – sąsiadujące z Art Hotelem Jatki, czy Starówka jak i same wnętrza Art Hotelu idealnie nadają się na tło romantycznych sesji zdjęciowych. Dodatkowo Hotel może pomóc w zakupie kwiatów, rezerwacji fryzjera czy w wynajęciu profesjonalnej opiekunki dla dzieci na czas trwania imprezy – opowiada Katarzyna Flaszczyńska.

Podsumowując: wesele w centrum miasta to duża oszczędność finansowa (koszty przejazdu Pary Młodej oraz dojazdu gości) jak i czasowa (niewielkie odległości między Urzędem Stanu Cywilnego, kościołem i salą weselną).

Dziękujemy naszemu Ekspertowi
Pani Katarzynie Flaszczyńskiej
konsultantowi ds. bankietów ślubnych
z Art Hotelu

 

Komentarze