Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Aktualnie w dystrybucji znajdziecie 35 wydanie Przewodnika Młodej Pary, wyjątkowego na rynku magazynu ślubnego, z którym przez 17 lat tysiące Narzeczonych przygotowało swój dzień ślubu, korzystając z naszej Bazy Firm, branżowych artykułów, cennych porad i warsztatów.

To wyjątkowa gazeta ślubna dla Narzeczonych, która cieszy się zaufaniem i realnie służy wiedzą. PMP drukowany jest w cyklu półrocznym maj-grudzieńj.

Współpracujemy z kluczowymi klientami z branży ślubnej w naszym regionie, którzy doceniają jakość i siłę oddziaływania Przewodnika. Pomagamy również
wypromować się firmom debiutującym.

Nasze motto to „łączy nas jakość” – wyróżniamy się skutecznością w dotarciu do narzeczonych, fachową wiedzą oraz jakością publikowanych materiałów.

Kolportaż Przewodnika Młodej Pary obejmuje większość parafii we Wrocławiu, okolicznych USC i większych miast na terenie Dolnego Śląska, firmy związane z branżą ślubną oraz naszych Klientów.

W dystrybucji Przewodnik jest bezpłatny. Nakład – 4.000 egzemplarzy.

Życzymy kreatywnego sezonu ślubnego 2017:)

W każdej chwili możecie dołączyć do Bazy Firm oraz kampanii na portalu, który miesięcznie odwiedza blisko 80 tys. unikalnych użytkowników.

Kolejne wydanie w maju 2017. Zapraszamy do współpracy:)

Zobacz fotoreportaż z sesji okładkowej >>

……………………………………………………………