Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Dzień dobry na portalu Przewodnika Młodej Pary – wyjątkowego na rynku wydawnictwa ślubnego, z którym kolejne pokolenia Narzeczonych przygotowują swój ślub, korzystając z naszej Bazy Firm, inspiracji, branżowych artykułów, porad i warsztatów.

Zmieniają się trendy, lecz nic nie zastąpi słowa drukowanego, szczególnie cenionego przy tak wyjątkowej okazji, jaką jest ślub. Przewodnik Młodej Pary drukowany jest w cyklu półrocznym czerwiec-grudzień.

Współpracujemy z kluczowymi klientami z branży ślubnej w naszym regionie, którzy doceniają jakość i siłę oddziaływania Przewodnika. Pomagamy również wypromować się firmom debiutującym.

Nasze motto to „łączy nas jakość” – wyróżniamy się skutecznością w dotarciu do narzeczonych, fachową wiedzą oraz jakością publikowanych materiałów.

W każdej chwili zapraszamy do Bazy Firm. Polecamy również skuteczne kampanie na portalu, który w tym roku odwiedziło już ponad 770 tys. użytkowników.

Zerknij na statystyki – warto:)

Statystyki portalu ślubnego przewodnikmp.pl za rok 2018

Kolportaż Przewodnika Młodej Pary obejmuje część parafii we Wrocławiu, okolicznych USC i większych miast na terenie Dolnego Śląska, firmy związane z branżą ślubną oraz naszych Klientów. Aktualne wydanie będzie również w częściowej dystrybucji na Dolnośląskich Targach Ślubnych we wrocławskiej Hali Orbita, na które zapraszamy 20 stycznia 2019.

W dystrybucji Przewodnik jest bezpłatny. Nakład – 4.000 egzemplarzy.

Zapraszamy do współpracy i życzymy kreatywnego sezonu:)

– Zespół PMP-

……………………………………………………………

Facebook: https://www.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/
Instagram: https://www.instagram.com/slub_polishwedding
Pinterest: https://pl.pinterest.com/portal_slubny/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz