Wyróżnienie na Targach Ślubnych w Hali Stulecia

Rzadko się chwalimy, ale tym razem nie sposób…
Przewodnik Młodej Pary otrzymał Wyróżnienie dla Partnera od Organizatora Targów Ślubnych w Hali Stulecia, z którym współpracujemy już od 13 lat.

Pan Andrzej Gontarz organizuje największe targi ślubne w południowo-zachodniej Polsce już od 20 lat i w tym roku na każdej z imprez z okazji 20-lecia Targów, postanowił uhonorować stałych współpracowników i klientów.

Wraz z nami wyróżnieni zostali:
Pan Thomass Flossmann z Zespołem – zorganizowane przez niego pierwsze targi ślubne we Wrocławiu w NOT w 1999 roku były zaczątkiem imprezy, która swój rozmach osiągnęła później w Hali Stulecia; nieoceniona Pani Barbara Stachowiak, reprezentująca Halę Stulecia oraz Pani Jolanta Kleszczewska z firmy Intertark, która wraz ze swoją pracowitą Ekipą od początku Targów przygotowuje targową zabudowę.

Dla nas to przyjemność i zaszczyt współpracować z taką marką. Oprócz profesjonalizmu we współpracy z Panem Andrzejem niezwykle cenimy uczciwość biznesową i zwyczajną, jakże cenną, ludzką życzliwość.

Bardzo dziękujemy, że Przewodnik również został doceniony:)

p.s. szefowa nie mogła przestać się uśmiechać na scenie i mówiła, że jak zobaczyła uśmiechnięte twarze Narzeczonych, nie mogła się oprzeć i… sprawdźcie na zdjęciach – może to Wasze uśmiechy dodały jej skrzydeł do dalszej pracy twórczej?

  

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze