Blog

Rolą bloga ślubnego jest pisanie o sprawach związanych ze ślubem. I oczywiście weselem. I wszystkimi tematami, które łączą się z tym wyjątkowym w życiu wydarzeniem. By jednak nie popadać w patos ani nie oszaleć wskutek poszukiwania sukienki do ślubu, sali weselnej, orkiestry i innych niezbędników ślubnych – odetchnij…

Cała strona to właściwie wielki blog ślubny. Działy poświęcone pannie młodej, panu młodemu, sukniom ślubnym i najbardziej poszukiwanym zagadnieniom związanym z organizacją ślubu i wesela, są wydzielone w menu. Blog ślubny w menu zawiera artykuły o partnerstwie i psychologii związków, przedślubnych kłótniach i stresie oraz sprawach damsko-męskich, często wykraczających poza definicję małżeństwa. Ale też wpisy w cyklu „Teściowa z piekła rodem”, z dystansem mamy odnoszącej się z perspektywy pokolenia rodziców. Nieco sarkastycznych i nieszablonowych. I wreszcie trochę rozrywki, cytatów o małżeństwie, dowcipów, sucharów, horoskopów, luźnej tematyki oraz aktualności.

Bo nie samym ślubem człowiek żyje, w każdym razie dobrze jest spojrzeć czasem z innej perspektywy na te wszystkie zasady, formalności i techniczne wytyczne.

Blog ślubny cicho zachęca: Przyszli małżonkowie, rodzice, świadkowie i goście – bawcie się dobrze:)

img
Niech moc będzie z nami czyli Viva Magenta kolorem roku 2023 według Instytutu Pantone Jednym z wyborów w ślubnej stylizacji jest kolor przewodni lub zestaw barw, które będą przewijały się od pączka w bukiecie poprzez zaproszenia, wizytówki czy kolor muchy oblubieńca. Od wielu lat amerykański...

Gdzie ci mężczyźni? - pyta swojego gościa Magda Mołek Magdę Mołek nazywam subtelną feministką i wielbicielką kobiet. W tej arcyciekawej rozmowie z mężczyzną, socjologiem Tomaszem Sobierajskim, pada wiele kluczowych tematów.

Teściowa z piekła rodem słów kilka o Dniu Kobiet w komunie "Dzień Kobiet, Dzień Kobiet,niech żyją nam w zdrowiu i pani w klasie i mamy. I woźna, kucharka, i szkolna.

img
Decyzja podjęta. Pobieracie się. Kochacie się. Nie możecie bez siebie żyć i jesteście przekonani, że WAM się uda. Może jesteście już po zaręczynach, może po cichu zastanawiacie się „czy On/Ona do mnie pasuje”. W Waszej historii jest dużo spędzonego razem czasu, bliskości, poczucie, że jesteście...

Intercyza czyli przedślubna umowa majątkowa Intercyza przedmałżeńska budzi kontrowersje. Czy i kiedy warto zabezpieczyć się przed ślubem przed kłopotami finansowymi w razie problemów współmałżonka? Czy jeśli podpiszesz intercyzę znaczy, że.

Pandemia, wojna na Ukrainie, szaleństwo z benzyną, gazem, prądem, mega inflacja. Pary młode w 2022 roku nie miały łatwo. Gdzie najbardziej widoczne było oszczędzanie na weselach? Sam nagłówek może wbić.

img
Na początku września miałam zaszczyt i radość z uczestniczenia w ślubie i weselu pewnej cudnej Pary. Historia Lipowego Dworu i jego rewitalizacji, przeplatająca się z historią miłości Martyny i Mateusza, moim zdaniem nadaje się na romantyczny film… A zaczęła się od spotkania w programie Dzień...
img
Nie bądź zmieszana gdy pytam Cię o plany na weekend, kolor sukienki na imprezę czy temperaturę na zewnątrz. Nie stresuj się teściową taką jak JA. Pomyśl, że pytam Cię jako CZŁOWIEK, by nie powiedzieć koleżanka, znajoma, życzliwa Ci osoba. Wiem, znam ten wzrok, lekkie zakłopotanie,...

Kłótnie przedślubne, czyli jak dotrzeć do ołtarza, a nie trafić na długie lata do więzienia Ślubu nie będzie! – krzyknęła rozwścieczona przyszła Panna Młoda, po czym trzasnęła drzwiami i tyle.

U progu sezonu ślubnego 22 stycznia narzeczeni we Wrocławiu spotkali się na kolejnych Targach Ślubnych - tym razem w Hali Orbita. W Święta Bożego Narodzenia zazwyczaj przybywa zaręczonych par. Z.

img
Odczarujmy mit wrednej teściowej, zaściankowej, wrednej zatwardziałej w skostniałych poglądach baby. Postrachu wszystkich nowożeńców. Jak zostałam teściową No stało się. Nie stopniując napięcia - syn się ożenił. Jestem TEŚCIOWĄ. Szok. Młoda duchem, w filigranowym ciele, lubiąca o sobie myśleć dobrze. A tu bach - spadło...

Targi Ślubne w Hali Stulecia we Wrocławiu 6 listopada 2022. Dlaczego warto odwiedzić tę imprezę? Targi ślubne dla Narzeczonych To raczej oczywiste, że targi ślubne organizuje się z myślą o.

Very Peri kolor roku 2022 Odcień Very Peri został stworzony i nazwany przez Pantone Institute Kolorem Roku 2022. Marka od ponad 20 lat wyznacza trendy kolorystyczne inspirowane aktualną sytuacją na.

img
Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Kochani, są takie momenty w życiu, że wszystkie kłopoty, którymi żyliśmy na co dzień, które urastały często do skali góry lodowej, rozpuszczają się w konfrontacji z problemami naprawdę wielkiego...

Czy można i wypada cieszyć się z wesela, kiedy trwa wojna a tysiące Ukraińców przyjeżdża do Polski by ratować życie Dylemat, z którym boryka się wiele osób, które zaplanowały wesela.

1 2 7
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :