Blog

Rolą bloga ślubnego jest pisanie o sprawach związanych ze ślubem. I oczywiście weselem. I wszystkimi tematami, które łączą się z tym wyjątkowym w życiu wydarzeniem. By jednak nie popadać w patos ani nie oszaleć wskutek poszukiwania sukienki do ślubu, sali weselnej, orkiestry i innych niezbędników ślubnych – odetchnij…

Cała strona to właściwie wielki blog ślubny. Działy poświęcone pannie młodej, panu młodemu, sukniom ślubnym i najbardziej poszukiwanym zagadnieniom związanym z organizacją ślubu i wesela, są wydzielone w menu. Blog ślubny w menu zawiera artykuły o partnerstwie i psychologii związków, przedślubnych kłótniach i stresie oraz sprawach damsko-męskich, często wykraczających poza definicję małżeństwa. Ale też wpisy w cyklu „Teściowa z piekła rodem”, z dystansem mamy odnoszącej się z perspektywy pokolenia rodziców. Nieco sarkastycznych i nieszablonowych. I wreszcie trochę rozrywki, cytatów o małżeństwie, dowcipów, sucharów, horoskopów, luźnej tematyki oraz aktualności.

Bo nie samym ślubem człowiek żyje, w każdym razie dobrze jest spojrzeć czasem z innej perspektywy na te wszystkie zasady, formalności i techniczne wytyczne.
Znajdziesz tu również wybrane wpisy archiwalne z historii sprzed Stylowego Ślubu – wydawnictwa Przewodnik Młodej Pary, które wcześniej przez 20 lat firmowało to przedsięwzięcie.

Blog ślubny cicho zachęca: Przyszli małżonkowie, rodzice, świadkowie i goście – bawcie się dobrze:)

img
Przygotowujemy nowe wydanie Stylowego Ślubu - bezpłatnego wydawnictwa dla Narzeczonych. Tych z Wrocławia i okolic Dolnego Śląska, bo tutaj publikujemy i kolportujemy nasze wyjątkowe pismo. Wydawnictwo Stylowy Ślub dla narzeczonych 2023/2024 Dzień dobry ze Stylowego Ślubu, rocznika drukowanego we Wrocławiu - następcy znanego części Państwu...

Spotkamy się na Targach Ślubnych w Hali Stulecia we Wrocławiu 22 października 2023. Dlaczego warto odwiedzić tę imprezę? Targi ślubne dla narzeczonych To raczej oczywiste, że targi ślubne organizuje się.

Co jeszcze ujdzie, a czego unikać i nie wkładać na wesele? Są różne wpisy na ten temat, także osób zbulwersowanych tym, że cokolwiek się im narzuca czy zabrania. Ten wpis.

img
Intercyza czyli przedślubna umowa majątkowa Intercyza przedmałżeńska budzi kontrowersje. Czy i kiedy warto zabezpieczyć się przed ślubem przed kłopotami finansowymi w razie problemów współmałżonka? Czy jeśli podpiszesz intercyzę znaczy, że nie ufasz, nie kochasz wystarczająco silnie i szczerze, żeby już przed ślubem myśleć o konsekwencjach?...

O narcystycznym zaburzeniu osobowości pisze się i mówi coraz więcej. Rośnie świadomość, przez co możemy zaobserwować je nawet wśród najbliższych. Małżeństwo z narcyzem /narcyzką to droga przez mękę, chociaż nie.

img
Decyzja podjęta. Pobieracie się. Kochacie się. Nie możecie bez siebie żyć i jesteście przekonani, że WAM się uda. Może jesteście już po zaręczynach, może po cichu zastanawiacie się „czy On/Ona do mnie pasuje”. W Waszej historii jest dużo spędzonego razem czasu, bliskości, poczucie, że jesteście...

Wydaje Ci się, że ogień namiętności w Waszym związku już wygasł? Odkryj na nowo seksualne upodobania Twojego partnera. Znów będzie jak dawniej, ba - nawet lepiej… Temperament znaków zodiaku, oczywiście.

O ślubach piszą często dziewczyny, które nie lubią ślubów i wesel. Mniejsza o przyczyny – słaba więź z rodziną, konflikty z rodzicami, brak poczucia własnej wartości, poczucie, że ta druga.

img
Dowcipnie o różnicach w kobiecym i męskim humorze. W postrzeganiu świata, w stylu nieco montyphytonowskim. Powiedzmy, że facetowi imieniem Stefan podoba się kobieta... nazwijmy ją Hania. Zaprasza ją do kina. Ona się zgadza, spędzają razem miły wieczór. Kilka dni później proponuje jej obiad w restauracji...

Wspólne mieszkanie z rodzicami po ślubie może rodzić wiele konfliktów. Każdy zna opowieści dziwnej treści o irracjonalnych zachowaniach i sytuacjach, o których myślimy, że zdarzają się innym. Ale nie nam?.

img
Niech moc będzie z nami czyli Viva Magenta kolorem roku 2023 według Instytutu Pantone Jednym z wyborów w ślubnej stylizacji jest kolor przewodni lub zestaw barw, które będą przewijały się od pączka w bukiecie poprzez zaproszenia, wizytówki czy kolor muchy oblubieńca. Od wielu lat amerykański...

Gdzie ci mężczyźni? - pyta swojego gościa Magda Mołek Magdę Mołek nazywam subtelną feministką i wielbicielką kobiet. W tej arcyciekawej rozmowie z mężczyzną, socjologiem Tomaszem Sobierajskim, pada wiele kluczowych tematów.

Pandemia, wojna na Ukrainie, szaleństwo z benzyną, gazem, prądem, mega inflacja. Pary młode w 2022 roku nie miały łatwo. Wspomniane fakty kładą się cieniem także na wesela organizowane w 2023.

img
Poezje i aforyzmy miłosne Poezja nieodłącznie związana jest z miłością. A miłość daje napęd, inspirację i siłę sprawczą poetom. Zarówno ta szczęśliwa, jak i ta niespełniona. Mamy dla Was zbiór krótkich form poetyckich i aforyzmów miłosnych, które mogą przydać się na różne okazje: Miłość przekształca...

Nie bądź zmieszana gdy pytam Cię o plany na weekend, kolor sukienki na imprezę czy temperaturę na zewnątrz. Nie stresuj się teściową taką jak JA. Pomyśl, że pytam Cię jako.

1 2 7
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :