Czerwień i złoto – fotoreportaż z sesji okładkowej

Czerwień i złoto – fotoreportaż z sesji okładkowej

Czas na mocną energię. Czerwień i złoto to na pozór kontrowersyjne zestawienie. Do tego zgaszony róż i błękit? – Ryzykowne. Jednak wyobraziliśmy sobie, że takie połączenie może dać spektakularny efekt.

Okładka 37 wydania Przewodnika Młodej Pary

I udało się. Na ostatniej sesji gościliśmy we wrocławskiej Villi Bianco, która na co dzień słynie z najlepszych na Dolnym Śląsku homarów. Przyrządzanych na miejscu przez wyjątkowego szefa kuchni, którego pyszności mieliśmy przyjemność wypróbować.

Głęboka czerwień i złoto to królewskie zestawienie. Jeśli ostrożnie dobierzemy złote dodatki, by nie popaść w kicz, możemy uzyskać efekt subtelnego luksusu i ciepła. Nie musi być złotych klamek
ani kandelabrów, czerwonych serwetek ani przepychu, aby uzyskać piękny efekt synergii w neutralnej sali, której dodatki w błękicie pięknie wkomponowały się i dopełniły naszą stylizację.

Kobieta w czerwonej pomadce zawsze będzie bardziej kobieca, mężczyzna w granatowym garniturze świetnie dopełni całości. Lecz tutaj mamy niespodziankę: panna młoda nie występuje w śnieżnobiałej sukni, lecz w brzoskwioniowej, z wierzchnią warstwą ze śmietanową koronką i misternie wplecionymi koralikami. Odkryte plecy i ten boski tren… Pan młody do granatowego garnituru włożył brzoskwiniowo-różową kamizelkę. Do kompletu nie mogło zabraknąć złotej biżuterii.

W alternatywnym zestawieniu pan młody wystąpił w szarej kamizelce, w niezwykle popularnej stylizacji zwanej „książę Walii”. Nie każdy mężczyzna jest na tyle otwarty by włożyć różową kamizelkę, niezależnie od jej odcienia…

Bukiet. Chyba trudno sobie wyobrazić inny. Idealnie wpasowany kolorystycznie, „top model” jeśli chodzi o kształt. Kompozycje na stoły nawiązują do bukietu, ale uwaga – nie wszystkie, część została monochromatyczna, by było mniej konwencjonalnie.

Zdjęcia. Wyszły przepięknie, dzięki pracy Duetu FotoHQ, z którym od lat współpracujemy przy sesjach. Praca w zamkniętej sali to nie lada wyzwanie.

Złoto. Złote litery wypełnione helem, złote lampiony i świece to zupełnie wystarczające elementy, by nadać klimat, o który chodziło. Do tego ciepłe światełka i świetlne litery, które przepięknie grają również na zdjęciach.

Pięknie dziękujemy Ekipie dzięki której zrealizowaliśmy tę magiczna sesję!

Suknie: Salon Sukien Ślubnych Flossmann • stylizacje pana: Diuk • florystyka i aranżacja: Kwiaciarnia Florika • biżuteria: Jubi-Tom Jubiler • buty: Visione.pl • makijaże: Ewelina Łośko • fryzury: Marlena Stefanowska/Upiększalnia • miejsce: Villa Bianco • dekoracje i akcesoria: Costa • litery świetlne: literoweinspiracje.pl • modele: Jola i Szymon / Myskena • zdjęcia: FotoHQ

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :