Ślub glamour

Ślub glamour w Przewodniku Młodej Pary

Glamour oznacza blask, przepych i luksus. Kojarzy się z blaskiem złota i srebra, błyskotkami i bogatymi dekoracjami. Chociaż z definicji kłóci się z maksymą „mniej znaczy więcej”, wcale nie musi być pełną przepychu przerysowaną stylizacją.

W uroczym Art Hotelu stworzyliśmy klimat i stylizacje glamour w zestawieniu z surową artystyczną sesją nawiązującą do studyjnych zdjęć z epoki dawnego Hollywood. Zabawa konwencją przeniosła nas w tamten magiczny świat, który we współpracy ze wspaniałą Ekipą przygotowaliśmy z myślą o inspiracjach dla Was.

W tej odsłonie skupiamy się na glamour – z niej również wybraliśmy ujęcie na okładkę nowego Przewodnika Młodej Pary.

Młoda para glamour na okładce Przewodnika Młodej Pary

Prosta suknia panny młodej zaskakuje wykończeniem w stylu glamour – wyprowadzonym od ramiom wzdłuż wycięcia na plecach (efekt wow!) pasem ze srebrną nitką ozdobionym aplikacjami z białych koralików i różnej wielkości kryształów. Do tego duże wiszące kolczyki nawiązujące do zdobień sukni, klasyczny bukiet z róż, mocniejszy makijaż, srebrne stylowe buty i gotowe. Pan młody klasycznie, w smokingu i muszce, zawsze będzie wyglądał efektownie. Kamizelka smokingowa jest na tyle efektowna, że po zdjęciu marynarki pan młody prezentuje się nie mniej elegancko.

Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour

Jeśli jesteś typem „sroczki” i kochasz błyskotki to jest to styl dla Ciebie. Tutaj, jak w każdej stylizacji, kluczową rolę grają dodatki. Srebrny kandelabr na stole ze srebrnymi pasami i kryształkami, świetlna kotara w tle, świecące litery, błyszcząca torebka, srebrne świece, piórka, perełki, szkło… Alternatywne złote dodatki również pięknie zagrają w stylu glamour.

Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour

Wyrazisty makijaż i pomadka w kolorze czerwonego wina oraz finezyjnie upięta fryzura mocno dodają kobiecości. Wiszącymi kolczyki z kryształkami pięknie rozświetlają twarz.

Ślub glamour
Ślub glamour

Nawet tort opasują srebrzyste perełki, przy czym nie odbierają mu prostoty.

Ślub glamour
Ślub glamour

Srebrne buty panny młodej idealnie pasowały do stylizacji. Na gorące dni świetną alternatywą byłyby srebrne sandałki. Plus kopertówka na drobiazgi.

Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour

Zaproszenia i podziękowania dla gości w postaci magnesów również nawiązują do konwencji movie-glamour.

Ślub glamour

Klasyczny bukiet z róż idealnie wpisuje się w tę konwencję.

Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour

Świecące litery i napisy to nieodzowny atrybut ślubnych stylizacji.

Ślub glamour
Ślub glamour
Ślub glamour

Rozpieszczani przez Szefa Kuchni Art Hotelu, jedliśmy także oczami…

Przystawki i babeczki weselne

Druga stylizacja panny młodej z tejże sesji lecz w stylu dawnych gwiazd Hollywood – już wkrótce…

Ślub glamour
Sesja ślubna do Przewodnika Młodej Pary

Serdecznie dziękujemy za gościnę, serce i profesjonalizm Pani Kasi Flaszczyńskiej i wspaniałej Ekipie Art Hotelu oraz wszystkim zaangażowanym w produkcję sesji – jak zawsze można na Was liczyć:)

Suknie: Salon Sukien Ślubnych Flossmann • Ubiór pana: Diuk • Biżuteria: Jubi-Tom • Wizaż: Jolanta Boska
• Fryzury: Upiększalnia • Dekoracje i akcesoria: Costa • Miejsce: Art Hotel Wrocław • Modele: Martyna i Kuba / Myskena • Rekwizyty teatralne: Teatr Capitol • Zdjęcia: FotoHQ

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :