Ślub w plenerze – sesja w stylowym parku

Zdjęcia ślubne w plenerze to nieodzowny element każdego ślubu, niezależnie od pory roku.

Pałac Borek Strzeliński został zbudowany w stylu neorenesansowym z elementami neogotyckimi w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XIX wieku dla rodziny von Schönermarkt. Po wojnie podzielił los setek tego typu obiektów i był siedzibą lokalnego PGR-u, mieściło się w nim także gminne przedszkole. Dawny blask odzyskał po trwającym półtora roku remoncie, który zakończył się w 2013 r. Od wschodu do pałacu dostawiony jest niewielki aneks z kwadratową wieżą. Elewacje rezydencji zachowały szereg detali architektonicznych: gzyms kordonowy i wieńczący, lizeny, nadokienniki, okna w opaskach i płyciny podokienne.

wpis archiwalny

Od północy do pałacu przylega imponujący park, w którym przeważa imponujący drzewostan liściasty: dęby, lipy i monumentalne platany klonolistne.

Ekipa z Wromedia przygotowała kilka wersji dekoracji, zarówno w sali jak i w plenerze. W pierwszej kolejności dzielimy się z Wami sesją plenerową, która przypadła w najgorętszy dzień czerwca tego roku…

Sesja plenerowa

Gdy temperatura spadła do jedynych 35 stopni z impetem wybraliśmy się w plener. W cieniu rozłożystego platana powstała przepiękna dekoracja do ślubu w plenerze.

Basia Flossmann zaproponowała na plener lekką i zwiewną sukienkę subtelnie udekorowaną perełkami, z dekoltem w literę V. Welon idealnie pasuje do tiulowych warstw spódnicy. Tutaj muszę wspomnieć i podziękować za „betonowy” makijaż, który Asia miała wykonany w Upiększalni o 10.00 rano i po 10 godzinach zdjęć, w tym trzech w upale, profesjonalnie utrwalony makijaż trzymał się znakomicie i nie wymagał korekty. Wystarczyło nawilżenie ust błyszczykiem. To było naprawdę zaskakujące i zachęcające dla tych z Was, które zastanawiają się czy skorzystać z wizażystki czy malować się samodzielnie.

Dekoracje do ślubu w plenerze

Ślub w plenerze to z pewnością świetny pomysł. Jednak jak go zorganizować aby cała uroczystość nabrała pięknego wyglądu oraz doniosłego charakteru? Ślub w plenerze, jak sama nazwa wskazuje, musi odbywać się na zewnątrz. Jakie miejsce będzie idealne? – Duży, piękny kompleks ogrodowo-pałacowy, w którym dzięki widokom i kontaktem z przyrodą możemy liczyć na niezapomniane emocje i piękne zdjęcia.

Młoda para w klasycznej stylizacji w plenerze

Aby zorganizować ślub w plenerze potrzebne są krzesła dla gości oraz miejsce dla państwa młodych i Urzędnika Stanu Cywilnego. Może to być pawilon, bramka dekoracyjna, ścianka ślubna, jak również… ŻYRANDOL Z WISTERII. Tę właśnie propozycję Wromedia przygotowała do sesji. Romantyczne i delikatne dekoracje z wisterii i hortensji.

Biel oraz zieleń idealnie współgrają z klimatem pięknego parku przy pałacu. Długie, ponad 2 metrowe kompozycje, usytuowane wzdłuż głównego przejścia tuż przy białym dywanie, dodają podniosłości całej ceremonii. Na końcu alejki zawisł imponujący ogromny żyrandol z kryształów oraz wisterii. Na żywo efekt był jeszcze bardziej imponujący.

Chaber, błękit i jego odcienie zawsze pięknie prezentują się w ślubnej oprawie. Często wybierają je pary, które nie przepadają za różem czy fioletem. Wystarczy bukiet ślubny w tym kolorze oraz sukienki i bukieciki dla druhen i mamy gotową kolejną wersję stylizacji. Martynka zorganizowała nawet druhny i słodziaka do niesienia obrączek – zobaczcie jak kreatywnie można podejść do zadania.

Panna Młoda i druhny w parku pałacowym

Dodatki młodej pary

Na sesji mieliśmy do wyboru 10 par butów od Visione, który ma w ofercie kilkaset fasonów i odcieni, więc rozumiecie, że wybór nie był łatwy. Niektórym z Was serce mocniej zabije na widok czerwonych sandałków – taki akcent wraz z czerwonymi spinkami-gitarami w koszuli młodego może ożywić klasyczną bazę i monochromatyczną dekorację, do której pasuje wiele kolorów. Szykowny pan młody w smokingu – w końcu pałac zobowiązuje – zręcznie żonglował muszkami i finezyjnymi spinkami, jak zawsze od Diuka. Obrączki i subtelną biżuterię z ulubionym i nieśmiertelnym motywem serduszka zapewnił nam Jubi-Tom Jubiler.

Dzięki gościnności i otwartości Właścicieli Pałacu mogliśmy zrealizować pomysł – pięknie dziękujemy za pomoc, serce i cierpliwość:)

Ogromną przyjemnością było poznanie małżeństwa świetnych fotografów – Asi i Bartka z 2become1.pl, którzy są autorami tych pięknych zdjęć. Dziękujemy Wam!
Gorące podziękowania także dla Asi i Adriana, którzy tego upalnego dnia dzielnie wcielili się w młodą parę. Ich ślub odbędzie się pod koniec lipca – sesja do Przewodnika była dla nich przygodą i pozostanie pamiątką na całe życie. Życzymy Wam szczęścia, radości i dbania o siebie nawzajem, tak jak podczas sesji:)

Martynko i Jolu z Wromedia – bez Was trudno by było sobie to przedsięwzięcie wyobrazić. Tylko patrzeć aż zajmiecie się kompleksową organizacją ślubów… o ile znajdziecie w grafiku jeszcze jakiś wolny termin. Tym bardziej dziękujemy za poświęcony czas i włożone serce.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania sesji: Salon Sukien Ślubnych FlossmannDiukJubi-Tom JubilerWromedia • Pałac Borek Strzeliński • Zdjęcia: 2become1.pl

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :