Teściowa z piekła rodem

img
Teściowa z piekła rodem słów kilka o Dniu Kobiet w komunie "Dzień Kobiet, Dzień Kobiet,niech żyją nam w zdrowiu i pani w klasie i mamy. I woźna, kucharka, i szkolna lekarka,dziś wszystkim kwiaty rozdamy". Taki oto wierszyk-piosenka z dzieciństwa, która działa niczym odruch Pawłowa. Przychodzi...

Nie bądź zmieszana gdy pytam Cię o plany na weekend, kolor sukienki na imprezę czy temperaturę na zewnątrz. Nie stresuj się teściową taką jak JA. Pomyśl, że pytam Cię jako.

Odczarujmy mit wrednej teściowej, zaściankowej, wrednej zatwardziałej w skostniałych poglądach baby. Postrachu wszystkich nowożeńców. Jak zostałam teściową No stało się. Nie stopniując napięcia - syn się ożenił. Jestem TEŚCIOWĄ. Szok..

img
Pod jednym dachem z teściami Wspólne mieszkanie z rodzicami po ślubie może rodzić wiele konfliktów. Każdy zna opowieści dziwnej treści o irracjonalnych zachowaniach i sytuacjach, o których myślimy, że zdarzają się innym. Ale nie nam? Nie ma co się oszukiwać: zwykle nie jest to sytuacja...

Ach, co to był za ślub! Czy każda młoda para, a szczególnie panna młoda, w skrytości serca nie myśli o tym, żeby po ślubie każdy tak powiedział? Jaką cenę jesteśmy.

Walentynka dla teściowej brzmi trochę jak z pogranicza purnonsensu. Niczym biały kruk wywołuje zaciekawienie i niedowierzanie... A jednak. Dostałam /elektroniczną/ Walentynkę od synowej. Jestem wzruszona, szczęśliwa, zawstydzona, bo nie pomyślałam,.

img
Biorą ślub, nie lubią wesel... Na portalu prowadzę z mniejszą lub większą regularnością swój zacny kącik. Dostałam wyzwanie, by napisać tekst, który będzie aktualny na dłużej, bo będzie drukowany. Po pięciu dniach rozmyślania nad tematem (nie no, robiłam też inne rzeczy...) I rzuceniu okiem na...

Niechciane prezenty świąteczne Dawno mnie nie było? - Owszem, życie... przepraszam. W przedświątecznej gorączce, która już wisi w powietrzu i bezlitośnie atakuje z wystaw sklepowych, reklam w telewizji, radiu, z.

Syneczek. Kategoria dla mamusi. Kandydat na męża? Serio? Syneczek, maminsynek, mięczak i wreszcie dupa wołowa. „Mamusia to, mamusia tamto, mamusia pozwoli, mamusia widzi…”. Gdy dorosły mężczyzna nie mówi do rodzicielki.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :