Wydawnictwo Stylowy Ślub we Wrocławiu na sezon 2023

Przygotowujemy nowe wydanie Stylowego Ślubu – bezpłatnego wydawnictwa dla Narzeczonych, którzy przygotowują się do ślubów w 2023 roku. Tych z Wrocławia i okolic Dolnego Śląska, bo tutaj publikujemy i kolportujemy nasze wyjątkowe pismo.

Wydawnictwo Stylowy Ślub dla narzeczonych 2023

Branża ślubna po pandemicznej przerwie nabrała w sezonie 2022 rozpędu. Był to pracowity czas, także dla naszej pracy na kolektywnym blogu. Artykuły evergreeny, trendy i treści społeczno-psychologiczne związane ze ślubem i związkami oraz materiały prezentujące ofertę naszych Współpracowników – tak ogólnie można opisać zawartość pisma. Z wyjątkową dbałością o piękną grafikę i bogatą część merytoryczną.

Nasze motto brzmi  „łączy nas jakość”. Zorganizuj z nami stylowy ślub we Wrocławiu.

Słowo drukowane jest wciąż w cenie, więc zapraszamy do współpracy i dołączenia do wydania na kolejny sezon. Jeśli widzicie się Państwo w tej formule i prezentujecie stylowe usługi / produkty – zapraszam do dołączenia do grona Klientów wydawnictwa Stylowy Ślub. Zastrzegamy sobie oczywiście weryfikację i subiektywny wybór przyjmowanych materiałów. Pismo zostanie wydane przy zebraniu wymaganej grupy ofert do publikacji, ponieważ pokrywają one w całości koszt produkcji. W dystrybucji jest bowiem bezpłatne.

Ofertę prześlemy na życzenie – proszę o zapytanie na redakcja(@)przewodnikmp.pl

Część egzemplarzy przeznaczymy na zimową edycję Targów Ślubnych w Hali Orbita 22 stycznia 2023. Kolportaż rozłożony będzie w czasie i pismo trafi do wybranych firm z branży ślubnej we Wrocławiu oraz części USC na Dolnym Śląsku.

Jolanta Bartoszewicz i – Zespół Stylowego Ślubu –

Facebook: https://www.facebook.com/StylowySlubBlog

Instagram: https://www.instagram.com/stylowy_slub_/

Wydawnictwo Stylowy Ślub dla narzeczonych edycja 2022
Wydawnictwo Stylowy Ślub Wrocław i Dolny Śląsk

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :