Stylowy Ślub z Przewodnikiem Młodej Pary

Stylowy Ślub – nowe wydanie Przewodnika w styczniu 2022

Dzień dobry na blogu Stylowego Ślubu z Przewodnikiem Młodej Pary – oryginalnego wydawnictwa ślubnego, w którym Narzeczeni znajdą piękne inspiracje na swój ślub, korzystając z naszych branżowych artykułów, porad i ofert Współpracowników.

Teraz zmieniamy formułę, a nawet nazwę na Stylowy Ślub z Przewodnikiem Młodej Pary.

Po trudnym pandemicznym sezonie, który dotkliwie doświadczył Narzeczonych i całą branżę ślubną, wracamy pełni energii i wiary, że sezon 2022 będzie już inny. Zdecydowanie lepszy, bo wiele się nauczyliśmy. Łatwiej jest przewidzieć pewne sytuacje i znaleźć stosowne rozwiązania.

Zmieniają się trendy, lecz nic nie zastąpi słowa drukowanego, szczególnie cenionego przy tak wyjątkowej okazji, jaką jest ślub. Przewodnik Młodej Pary, aż trudno uwierzyć, wydajemy już (z dwuletnią przerwą pandemiczną) od 22 lat.

Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi i ciekawymi osobami z branży ślubnej, które doceniają jakość i stawiają na dobry styl. Nasze motto niezmiennie brzmi  „łączy nas jakość”.

Wydawnictwo znajdziecie już pod koniec stycznia 2022 w wybranych firmach związanych z branżą ślubną. 42 wydanie dystrybuujemy również na Dolnośląskich Targach Ślubnych, na które zapraszamy Was 23 stycznia 2022 do wrocławskiej  Hali Stulecia.

współpraca: redakcja@przewodnikmp.pl

 

Komentarze