Teściowa z piekła rodem

img
Walentynka dla teściowej brzmi trochę jak z pogranicza purnonsensu. Niczym biały kruk wywołuje zaciekawienie i niedowierzanie... A jednak. Dostałam /elektroniczną/ Walentynkę od synowej. Jestem wzruszona, szczęśliwa, zawstydzona, bo nie pomyślałam, że mogę też w drugą stronę - podarować Walentynkę synowej. 1. Co prawda Walentynki to...

Biorą ślub, nie lubią wesel... Na portalu prowadzę z mniejszą lub większą regularnością swój zacny kącik. Dostałam wyzwanie, by napisać tekst, który będzie aktualny na dłużej, bo będzie drukowany. Po.

Nie bądź zmieszana gdy pytam Cię o plany na weekend, kolor sukienki na imprezę czy temperaturę na zewnątrz. Nie stresuj się teściową taką jak JA. Pomyśl, że pytam Cię jako.

img
Ach, co to był za ślub! Czy każda młoda para, a szczególnie panna młoda, w skrytości serca nie myśli o tym, żeby po ślubie każdy tak powiedział? Jaką cenę jesteśmy w stanie zapłacić by dosięgnąć wyznaczonej poprzeczki i wejść na piedestał z napisem "było perfekcyjnie"?...

Dzień Kobiet "Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech żyją nam w zdrowiu i pani w klasie i mamy. I woźna, kucharka, i szkolna lekarka, dziś wszystkim kwiaty rozdamy". Taki oto wierszyk-piosenka.

Niechciane prezenty świąteczne Dawno mnie nie było? - Owszem, życie... przepraszam. W przedświątecznej gorączce, która już wisi w powietrzu i bezlitośnie atakuje z wystaw sklepowych, reklam w telewizji, radiu, z.

img
Pod jednym dachem z teściami Wspólne mieszkanie z rodzicami po ślubie może rodzić wiele konfliktów. Każdy zna opowieści dziwnej treści o irracjonalnych zachowaniach i sytuacjach, o których myślimy, że zdarzają się innym. Ale nie nam? Nie ma co się oszukiwać: zwykle nie jest to sytuacja...

Syneczek. Kategoria dla mamusi. Kandydat na męża? Serio? Syneczek, maminsynek, mięczak i wreszcie dupa wołowa. „Mamusia to, mamusia tamto, mamusia pozwoli, mamusia widzi…”. Gdy dorosły mężczyzna nie mówi do rodzicielki.

Teściowa też człowiek. Stało się. Jestem TEŚCIOWĄ. Szok. Mam 52 lata, od wielu lat słucham Trójki, od 2 lat mam konto na facebooku (i nie do końca ten fenomen rozumiem,.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :