Słodki upominek dla gości weselnych - krówki ślubne

Krówki ślubne – słodki prezent dla gości weselnych

Słodki podarunek dla gości weselnych? Spersonalizowane ŚLUBNE KRÓWKI.

Oprócz kojarzącego się z beztroskim dzieciństwem smaku najbardziej podoba nam się to, że można zaprojektować opakowanie krówek w dowolny sposób. Może to być Wasze zdjęcie, data ślubu lub coś, co jest motywem przewodnim Waszego ślubu. Oczywiście, namawiamy, aby te cudowne słodkości pasowały stylistycznie i kolorystycznie do całej ślubnej oprawy.

Nasza redakcja zamówiła pięciokilogramowy karton krówek na próbę – żeby wiedzieć o czym piszemy. Cukierki są pyszne, mięciutkie i ciągnące się. Zrobione są według tradycyjnej receptury i przypominają smak „mordoklejek” z dzieciństwa. Po około 3 tygodniach podobno przechodzą powoli w stan kruchości, ale tego już z tej partii nie sprawdzimy… Krówki zostały zamówione z przeznaczeniem dla gości naszych przedślubnych warsztatów, ale musimy ze wstydem przyznać, że te, które stoją w zasięgu wzroku redaktorek znikają ciut za szybko:)

Na 1 kg krówek przypada około 80-85 sztuk. Minimalne zamówienie to 5 kilogramów (400-420 krówek) i ta ilość powinna wystarczyć na średniej wielkości przyjęcie weselne (ale już nie na podjadanie przed i po weselu). Zależy ile sztuk chcecie przeznaczyć na osobę, ale w miarę łatwo to przeliczyć.

 

Pomysły z naszego archiwum:

krowki-slubne

Wygodnym rozwiązaniem proponowanym przez producenta jest pakowanie przez niego cukierków w kolorowe woreczki z organzy. Narzeczonym pozostaje tylko wybór koloru, ilości sztuk i tym samym wielkości woreczka, i oczekiwanie na kuszącą przesyłkę…

Nasze zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 3 dni, więc możliwe są również ekspresowe realizacje.

Przyszło nam do głowy, że spersonalizowane krówki to ogromny potencjał prezentowy – przecież można zaprojektować i zamówić krówki na urodziny, chrzest, wieczór panieński… ale to już temat na oddzielny artykuł.

Smacznego! Muuuuuusicie spróbować:)

p.s. Przy zamawianiu większych ilości powołujcie się na kontakt z Przewodnika i pytajcie o specjalny rabat.

Zapraszamy na stronę producenta:

D.H.R. Kontakt Sp. z o.o.
www.krowki-reklamowe.biz.pl

https://www.facebook.com/DHRKontakt

krówki słodki prezent dla gości weselnych

 

Pycha krówki towarzyszą nam przy przeglądaniu kolejnych numerów Przewodnika:)

Słodki upominek dla gości weselnych - krówki ślubne

www.krowki-reklamowe.biz.pl

krowki_portal

krowki_pmp

krówki_maj_2013

 

p.s. Krówki były hitem na naszych przedślubnych warsztatach! Dziękujemy za słodkie obżarstwo:) Woreczki z krówkami z logo Przewodnika Młodej Pary otrzymały zarówno uczestniczki, jak i nasi ślubni eksperci. Redakcja na szczęście po warsztatach dostała awaryjną przesyłkę, bo już teraz trudno bez nich wytrzymać…

 

warsztaty_05

warsztaty_34

warsztaty_47