DIUK – tradycja wysokiej jakości

DIUK – tradycja wysokiej jakości

Nie jest tajemnicą, że dobre tradycje żyją długo. Znana marka DIUK rozpoczęła swoją historię ponad 35 lat temu w małej rodzinnej pracowni krawieckiej. Szyjąc najpierw koszule dla mężczyzn, a nieco później dodatki ze szlachetnych tkanin, stworzyli własny styl, który do dziś cieszy się popularnością i zaufaniem klientów. Rok za rokiem marka była coraz bardziej rozpoznawalna, poszerzając swój asortyment i utrzymując wysoki standard i z następnym pokoleniem jeszcze bardziej wzmocniła swoją pozycję na rynku. Czy to sprawa tylko historii?

Garnitur męski z kolekcji After Six
fot. DIUK/Wilvorst

 

Pan młody w stroju ślubnym z kolekcji Tziacco z salonu Diuk
fot. DIUK/Tziacco

Nie. Za sukcesem zawsze stoi głęboka wiedza. Najdroższy garnitur źle dopasowany w połączeniu z niedobraną muszką czy butami będzie wyglądał śmiesznie. Dlatego tak ważną jest umiejętność dopasowania wszystkich elementów ubrania, proporcji i kolorów, kroju i koszuli i wielu innych „drobiazgów”, bez których strój nie będzie tworzył całości. Jak mówią w DIUK-u: „Edukujemy, a nie tylko ubieramy”. Odwiedzając firmowy salon, w komplecie z wyśmienitą obsługą, pozytywną atmosferą, już nie wspominając o samej produkcji, otrzymuje się dodatkową wiedzę, która jak dobry garnitur, zostaje przez lata.

Warto też pamiętać, że moda męska nie stoi w miejscu. Jako brand modowy DIUK proponuje najnowsze trendy od marek Wilvorst i Cavaliere specjalizujących się w odzieży ślubnej i ceremonialnej, a także inne znane firmy jak Digiel, Roy Robson, Pure, Alberto, Bruhl, Enzo Lorenzo, Hatico, Codice, Armas, Cabano, Roy. Do dyspozycji klientów jest ponad 200 różnych kombinacji, modeli garniturów, dodatki (koszule, buty, skarpety, spinki, bielizna, itd.) oraz firmowe akcesoria (krawaty, plastrony, fulary, muszki, poszetki) od wielu lat produkowane ręcznie z materiałów najwyższej jakości pod marką DIUK.

Moda męska z salonu Diuk Wrocław
fot. DIUK/Cavaliere

 

Garnitur z salonu Diuk Wrocław
fot. Diuk/Tziacco

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :