Jak dobrać spinki do mankietów?

Spinki do mankietów to elegancki drobiazg, który panowie zakładają na specjalne okazje. Warto więc poświęcić trochę uwagi przy odpowiednim doborze tego ważnego dla mężczyzn dodatku.

Jak dobrać spinki do koszuli garnituru ślubnego?

Spinki do mankietów noszone są do specjalnych koszul z tzw. francuskimi mankietami i eleganckich garniturów. Mankiet takiej koszuli powinien lekko wystawać spod mankietu marynarki. Ozdoba ta nadaje się na eleganckie okazje – spinek do mankietów i krawata lepiej nie zakładać, jeśli pan nie będzie miał na sobie marynarki.

Spinki można nosić także do fraka lub smokingu – wtedy też należy zaopatrzyć się w odpowiednią do takiego stroju koszulę.

Spinki dobieramy kolorystycznie i stylistycznie do pozostałych elementów garderoby takich jak np. krawat, zegarek, klamra paska, buty. Do koszul i garniturów w ciepłych odcieniach można wybrać spinki złote, do odcieni zimnych i neutralnych bardziej pasują spinki w kolorze srebrnym. Jeśli występuje w nich element kolorystyczny, powinien on współgrać na przykład z krawatem.

Zwolennicy klasyki najczęściej decydują się na spinki proste, eleganckie, o wyważonej formie. Te bogato zdobione dobrze by miały swój odpowiednik w biżuterii partnerki.
Spinki nie powinny z daleka „świecić”, lecz dyskretnie podkreślać stylizację i pozwolić dać się odkryć przy bliższym kontakcie z ich właścicielem.

Spinki do mankietów Diuk Wrocław

spinki: Diuk Wrocław

Spinki do mankietów – na poważnie i z przymrużeniem oka

W wersji żartobliwej – na uroczystości, gdzie można pozwolić sobie na odrobinę nonszalancji, spinki mogą odzwierciedlać pasje lub charakter mężczyzny. Można też wybrać spinki nawiązujące do tematyki imprezy. To także doskonały pomysł na prezent, na przykład dla pana młodego od przyszłej żony, czy od pana młodego dla świadka.

Fani Jamesa Bonda, piłki nożnej, golfa, informatycy i uzależnieni od komputera – to dla Was kusząca propozycja.

Dowcipne spinki do mankietów Merkury Wrocław

Spinki do mankietów dla Pana Młodego

Spinki do mankietów dla Pana Młodego, który lubi Star Wars lub Supermana 

Eleganckie i dowcipne spinki do mankietów Diuk Wrocław

spinki: Diuk Wrocław

 

Elegancki zegarek i komplet spinek to świetny prezent nie tylko dla pana młodego, lecz także dla świadka lub ojca w ramach podziękowań.

Zegarek i eleganckie spinki do mankietów Diuk Wrocław

komplet: Diuk Wrocław

 

Diabeł tkwi w szczegółach – spinki do mankietów to z pewnością jeden z nich.

Spinki: Diuk

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :