Pan młody w aksamicie

Nieustającą popularnością do ślubu cieszy się wśród panów aksamit. Aksamitne marynarki są mniej formalne niż smoking czy wieczorowy garnitur.

Marynarki z aksamitu występują w całej gamie kolorystycznej. Tkanina składa się ze stuprocentowej, świetnej jakości bawełny, przez co nawet na letnie śluby nie grożą przegrzaniem. Pan młody w aksamicie świetnie zgra się z klasyczną stylizacją panny młodej.

Tkaninę wewnętrzną dobieramy najczęściej do kroju marynarki smokingowej. Zwróć uwagę na eleganckie jedwabne szalowe klapy i czarne spodnie z lampasem. Pozostałe dodatki jak koszula, lakierki i muszka dobieramy jak przy smokingu, w kolorach zbliżonych do aksamitu.

Pan młody w aksamitnej marynarce

Szyjąc aksamitną marynarkę pan młody może poczuć się jak luksusowy mężczyzna. Okazja, jaką jest ślub, często wyzwala w nich potrzebę wyjątkowości. Jeśli nawet nie dla siebie, to z pewnością dla swoich przyszłych żon, które wkładają mnóstwo pracy w wybór i przygotowanie swoich kreacji.

Elegancki pan młody Diuk
Pan młody w bordowej aksamitnej marynarce

Pan młody w aksamicie kojarzy się z klasą i dostojnością. Może wystąpić zarówno w klasycznej stylizacji, jak również w stylu vintage czy retro, do którego aksamitna marynarka również znakomicie pasuje.

Maciej Zielonka
Diuk Wrocław

Pan młody w bordowej aksamitnej marynarce
Pan młody w zielonej aksamitnej marynarce
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :