Flossmann Salon Sukien Ślubnych

Wrocławski Salon FLOSSMANN istnieje od 1994 roku. Łączy tradycję oraz wieloletnie doświadczenie z awangardowym podejściem do mody ślubnej.

Salon Sukien Ślubnych Flossmann to na mapie Wrocławia miejsce kultowe w branży ślubnej. Oto jak w kilku zdaniach zachęca Was do odwiedzenia:

Korzenie marki sięgają aż do czteropokoleniowej rodzinnej firmy z Wiednia.

Od blisko 30 lat wspieramy każdą z Was w przygotowaniach do niezwykłego dnia, jakim jest dzień ślubu. Prezentujemy wyselekcjonowane modele sukien ślubnych z najnowszych polskich i światowych marek. Są to marki, które łączą najnowsze trendy z ponadczasową klasyką, dbając o najdrobniejsze szczegóły i doskonałą jakość materiałów.

W Salonie serdecznie przyjmą Cię profesjonalne stylistki mody ślubnej, które swoim doświadczeniem i wyczuciem będą mogły spełnić Twoje oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem w życiu jest wybór tej jednej jedynej najcudowniejszej sukni, dlatego zadbaliśmy o intymną i przyjazną atmosferę. Już cieszymy się na Twoją wizytę i na to, że może dołączysz do wielkiego grona naszych szczęśliwych Panien Młodych.

Twój Salon Sukien Ślubnych FLOSSMANN

Flossmann Salon Sukien Ślubnych
ul. Piłsudskiego 82, Wrocław
tel. +48 71 337 26 96
info@flossmann.pl
www.flossmann.pl
Facebook Flossmann >>
Instagram Flossmann >>

Miłość i piękno oraz ślub jako ich ukoronowanie

Flossmann Bridal logo

Skrót do kolekcji sukien ślubnych Flossmann Wrocław 2022

Agnes Fashion Group 2022

Agnes Fashion Group suknie ślubne 2022

Anne-Mariee 2022

Anne-Mariee suknie ślubne 2022

Mia Lavi 2022

Galeria sukien ślubnych Mia Lavi 2022

Elizabeth Passion 2022

Galeria sukien ślubnych Elizabeth Passion 2022

Hrms Bridal 2022

Elly Haute Couture 2022

materiał promocyjny

Dojazd do Salonu Sukien Ślubnych Flossmann

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :