Ślubna boho elegancja

Czy ja muszę wybrać jeden styl, bo nie całkiem leży mi boho? – zapytała mnie zagubiona przyszła panna młoda, która napisała do naszego eksperta z wątpliwościami w temacie ślubnej stylizacji.

– Nie musisz. Nic nie musisz. Pytania Ani zastanowiły nas i zainspirowały do tego, by pokazać Wam jak można łączyć style i uzyskać coś oryginalnego mieszając konwencje i bawiąc się detalami.

Skutkiem tego EKLEKTYZM czyli kompilacja różnych stylów zawładnął naszą sesją okładkową. Z premedytacją skupiliśmy się na pokazaniu wersji wizerunku młodej pary, który w zależności
od dodatków, dekoracji i światła może nabrać zgoła odmiennego charakteru. Trochę z boho, trochę vintage, trochę klasyki – abyście lepiej poczuli ducha wyborów, które mogą surfować między konwencjami.

Styl klasyczny w ślubach jest od lat bezsprzecznie mainstreamowy. Klasyka jest też doskonałą bazą do łączenia konwencji.

W tej stylizacji przygotowanej w ramach ostatniej sesji okładkowej do Przewodnika zestawiliśmy eleganckiego pana młodego z dziewczyną wystylizowaną na boho. Po naszemu – Świtezianką? Niszowy trend wchodzi na salony. Eleganckie jasne wnętrza Hotelu Wodnik niewiele mają wspólnego z rustykalnymi stodołami, ale ich eklektyczny styl tym bardziej podkreśla ideę melanżu.

Jego „Nie będę się za bardzo przebierał” i jej „Nie chcę być taka oficjalna” znalazły satysfakcjonujący kompromis. Panna młoda boho w towarzystwie pana w klasycznym garniturze. W rolach głównych:

panna młoda w zwiewnej sukni z dekoltem V (uwaga: z przodu i z tyłu), wiankiem i swobodnym bukietem (w wersji razem lub w pojedynkę), z rozpuszczonymi włosami, w makijażu podkreślającym mocną kreską oczy.

pan młody w klasycznym slimowanym granatowym garniturze i w białej koszuli: oryginalnie i nienachalnie, za to sznytu dodają kreatywne dodatki – spinki do koszuli i nietypowe przypinki.

Ślubna boho elegancja

Panna młoda w wianku z bukietem bohoPanna młoda boho w wianku

Młoda para boho elegancja

Bukiet ślubny i pierścionek zaręczynowy

Uśmiechnięta młoda para

Wiosenny wianek ślubny

Młoda para w stylu boho klasycznymObrączki ślubne z białego złota z cyrkoniami

Srebrna biżuteria ślubna

Modna stylizacja młodej pary boho elegancja

Kreatywne dodatki

Zabawa dodatkami: krawat, mucha, dowcipne przypinki i spinki do mankietów (czy wiecie, że są nawet spinki-chodzące-zegarki?). W zależności od upodobań złota lub srebrna biżuteria – tutaj
rekomendujemy raczej srebro lub białe złoto. Bajkowy tort z zielonym akcentem i tulipanami, które występują w bukiecie ślubnym.

pan-mlody-w-granatowym-garniturze-z-mucha

Nietypowe zwariowane spinki do mankietów na ślubNietypowe spinki do koszuliNowoczesne ptzypinki do garnituru ślubnego

Muchy do ślubu

Biały tort weselny naked

Młoda para w lustrze

Być może taki efektowny kompromis w stylizacji jest właśnie dla Was? W kolejnej odsłonie pokażemy Wam wersję bardziej klasycznej stylizacji panny młodej w towarzystwie pana młodego w mniej formalnej stylizacji. Już wkrótce…

-SAG-

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w sesję i pomogli nam w stworzeniu materiału:

Suknia: Salon Sukien Ślubnych Flossmann • Ubiór pana: Diuk • Biżuteria: Jubi-Tom • Makijaż: Jolanta Boska • Fryzury Upiększalnia • Akcesoria i atrakcje: Costa • Miejsce: Hotel Wodnik • Modele: Monika / SPP; Mikołaj / Myskena • Zdjęcia: FotoHQ / PMP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :