Portal ślubny

Portal ślubny Przewodnika Młodej Pary

Witamy na portalu ślubnym Przewodnika Młodej Pary:)

Wydawnictwo w tym roku obchodzi 20-lecie, portal i blog są oczywiście młodsze i choć to trudne do wyobrażenia, są z czasów „sprzed facebooka i instagrama”. Dziś kiedy wszyscy mogą już znaleźć wszystko, o ile mają naprawdę dużo czasu, nasza rola również się zmienia, bo staramy się wybierać dla Was rzeczy wyjątkowe, subiektywne, ale też takie, które pozwolą Wam zaoszczędzić czas, pieniądze i do tego są dostępne nie tylko do pooglądania, ale i zamówienia. Znajdziecie tu setki artykułów, galerie mody ślubnej, porady Ekspertów, trendy, konkursy i wydarzenia zachęcające do planowania z nami ślubu. Jest w czym wybierać. Zapraszamy!

 

W 2019 roku portal odwiedziło ponad 670 tys. użytkowników – możesz wykorzystać nasz potencjał:)

Zapraszamy do współpracy:

Wizytówka w Polecamy

Polecamy Was we wpisach-wizytówkach podzielonych na branże, widocznych na wszystkich podstronach portalu. Teraz wpis do końca czerwca 2020 to koszt 250 zł netto.


Artykuły promocyjne

Artykuły promocyjne i lokowanie produktów to jedna z możliwości przybliżenia Waszej oferty. Wpisy – od 250 zł netto. / bezterminowo


Banery reklamowe

Bądź widoczny na każdej podstronie portalu. Pokaż się bardziej, ciekawiej, kreatywniej! Baner już od 250 zł netto / miesiąc


Facebook i Newsletter Przewodnika Młodej Pary

Kampanie dla ponad 10 tysięcy obserwujących fanpage.


Ponadto w portalu: 

Eksperci Przewodnika Młodej Pary
Doceniamy specjalistów w swoich branżach i ich wiedzę. Branżowe artykuły publikujemy w wydawnictwie oraz na blogu.


Galerie mody ślubnej, dodatków, fryzur, tortów, biżuterii i bukietów, artykuły z inspiracjami, światowe trendy w modzie ślubnej.
Na łamach Przewodnika i w portalu promujemy materiały udostępnione przez naszych klientów, tworząc tematyczne galerie i lokując produkty w artykułach.

BLOG czyli miejsce, gdzie można być na bieżąco ze sprawami Przewodnika, wydarzeniami i aktualnościami, ale także czytać blogi zaprzyjaźnionych z nami osób.

LIFESTYLE:
nie samym ślubem człowiek żyje, a ponieważ naszymi czytelnikami są nowoczesne i ciekawe świata osoby, znajdą się tu artykuły w tematyce partnerstwa, kuchni, zdrowego życia, domu i dziecka. Z braku czasu zapisany do rozwijania…

…………………………………….

Facebook: https://www.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/
https://www.instagram.com/przewodnikmlodejpary/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz