Ślub i wesele

Jak mądrze zaplanować ślub i stylowe wesele? Plan dnia ślubu i organizacja wesela wiążą się z niezłą logistyką, ale spokojnie. Wszystko da się załatwić z pomocą konsultantki ślubnej, przyjaciółek, bloga ślubnego i internetowych inspiracji. We Wrocławiu i okolicy możecie znaleźć na blogu konkretne firmy z branży ślubnej, z którymi współpracujemy. Piszemy o przygotowaniu ślubu i związanymi z nim tematami. Wybór sali weselnej, tworzenie listy gości, dobór obrączek ślubnych, oprawy muzycznej i florystycznej oraz styl przyjęcia, koszty związane ze ślubem i dokumenty do ślubu – jest szereg spraw, które narzeczeni muszą ogarnąć zanim staną na ślubnym kobiercu. I oczywiście suknia ślubna dla panny młodej oraz garnitur dla pana młodego. Wizerunek w dniu ślubu – szczególnie dla panien młodych – jest kluczowy. Nie zapominajcie o gościach, w końcu to z myślą o nich organizuje się weselne przyjęcia.

Tematyka bloga jest dla wszystkich narzeczonych – nie tylko tych z Wrocławia i Dolnego Śląska. Korzystajcie więc, Kochani i inspirujcie się :)

Jak zorganizować ślub i wesele? Kiedy i co zamawiać, żeby (prawie) o niczym nie zapomnieć i ze wszystkim zdążyć? Zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego to spore przedsięwzięcie organizacyjne. Chcemy Was.

img
Niech moc będzie z nami czyli Viva Magenta kolorem roku 2023 według Instytutu Pantone Jednym z wyborów w ślubnej stylizacji jest kolor przewodni lub zestaw barw, które będą przewijały się od pączka w bukiecie poprzez zaproszenia, wizytówki czy kolor muchy oblubieńca. Od wielu lat amerykański...

Większość przyszłych małżonków decyduje się na grawerowanie obrączek. Co grawerujecie na obrączkach ślubnych? Grawerowanie obrączek ślubnych jest standardem. Niektóre pary wybierają klasyczny motyw imion i dnia ślubu, inne zamawiają ważne.

img
Hacjenda Dolina Żab - Stodoła Weselna Stodoła weselna w Hacjendzie Dolina Żab to miejsce z niezwykłą aurą – otaczające posiadłość łąki, piękny dębowo-świerkowy las, malowniczy krajobraz... i jeszcze „to coś” nieuchwytnego, co sprawia, że każdy kto trafi do Doliny Żab przyznaje – to miejsce ma...
img
Intercyza czyli przedślubna umowa majątkowa Intercyza przedmałżeńska budzi kontrowersje. Czy i kiedy warto zabezpieczyć się przed ślubem przed kłopotami finansowymi w razie problemów współmałżonka? Czy jeśli podpiszesz intercyzę znaczy, że nie ufasz, nie kochasz wystarczająco silnie i szczerze, żeby już przed ślubem myśleć o konsekwencjach?...

Cut, Jaskółka „Cutaway” wkładany jest na bardzo oficjalne okazje i akceptowany do wczesnego popołudnia. Z tego to powodu został nazwany „frakiem dziennym”. Cut jest nową propozycją wyjściowej przedłużonej marynarki dziennej,.

Gdzie zorganizować stylowe wesele we Wrocławiu w 2023 roku? Od czego zacząć poszukiwania i czy jest szansa na wolne terminy? Styl miejsca na wesele Młoda Para, a w szczególności narzeczona,.

img
Która Para Młodych nie chciałaby mieć ślubu i wesela oryginalnego, pięknego i zachwycającego gości? Jednym ze sposobów na bajeczny ślub jest urządzenie go w plenerze. Pogodna wiosna, długie, upalne lato i złota polska jesień stanowić mogą doskonałą oprawę weselnej imprezy. Moda na śluby i wesela...

Czy wesele w stylu rustykalnym jest dla mnie? Zadaję sobie to pytanie ilekroć trafiam na sielskie rustykalne sesje zdjęciowe zza oceanu, gdy nie mogę oderwać oczu od klimatu wsi spokojnej,.

Pandemia, wojna na Ukrainie, szaleństwo z benzyną, gazem, prądem, mega inflacja. Pary młode w 2022 roku nie miały łatwo. Gdzie najbardziej widoczne było oszczędzanie na weselach? Sam nagłówek może wbić.

img
Kameralny jubiler Jubi-Tom to rodzinna firma, której pasja połączona z kreatywną pracą od 23 lat uszczęśliwia kolejne młode pary. Ogromny wybór obrączek ślubnych, indywidualnie dopasowanych, grawerowanych, przerabianych i dopieszczanych. Świetne ceny rynkowe to kolejny atut Jubi-Tomu, który wyróżnia ich ofertę pośród branżowych molochów. Obrączki, pierścionki...
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :