Atrakcje weselne – masaż stóp na weselu?

HAPPY GO LUCKY – EVENT FEET SPA – nowość na rynku

PMP: Obecnie mamy do wyboru wiele ciekawych usług, które mogą wzbogacić przyjęcie weselne. Na rynku ślubów i eventów pojawiła się nowość. Firma HAPPY GO LUCKY proponuje stworzenie przestrzeni relaksu. Na czym dokładnie polega proponowana przez Państwa usługa?

HAPPY GO LUCKY: Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kreatywnych i innowacyjnych rozwiązaniach stworzonych dla lepszego samopoczucia naszych klientów. Postanowiliśmy zaproponować Parze Młodej zupełnie nową usługę. To bardzo ważny dla nich dzień, wszyscy chcieliby zapewne, aby ich wesele było niezapomniane, aby goście bawili się cudownie do białego rana i długo wspominali tę zabawę. Proponujemy stworzenie specjalnej strefy relaksu, dopasowanej do charakteru i wielkości przyjęcia. W strefie tej Para Młoda i goście, wśród świec i kwiatów otrzymują 10-15 minutowy masaż stóp wykonywany przez naszych profesjonalistów. Dostępne są również profesjonalne masażery, które doskonale łagodzą ból, poprawiają krążenie i dostarczają zbawiennego relaksu zmęczonym stopom. Przestrzeń aranżowana jest przez naszą firmę w porozumieniu z Parą Młodą. Wspólnie dobieramy skład strefy oraz kolorystykę. Nasza firma organizuje meble, świece, kwiaty i parawany oraz inne dekoracje, wszystko aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Stworzenie przestrzeni, gdzie odbywają się masaże to propozycja wyjątkowego, luksusowego traktowania. Oprócz zabawy i radości zapewnia ona niezapomniany moment relaksu.

PMP: W Polsce jest to nowość, a w innych krajach?

HAPPY GO LUCKY: Usługa ta ogromnym powodzeniem cieszy się na przykład w Brazylii. To właśnie po przyjęciu, w którym uczestniczyliśmy w tym kraju, postanowiliśmy sprowadzić tę usługę
do Polski. Tam cieszy się tak ogromną popularnością, że powstało już kilkanaście firm specjalizujących się w spa dla stóp.

PMP: Brazylia to egzotyczny, otwarty kraj, a czy Polacy zdecydują się zdjąć buty?

HAPPY GO LUCKY: Charakter wesel w Polsce bardzo się zmienia, my również się zmieniamy. Obecnie na weselach pijemy różne alkohole i drinki, sale przyozdobione są przepięknymi kwiatami, cukiernie prześcigają się w wymyślaniu coraz to piękniejszych tortów. Polacy przywiązują wagę do szczegółów jak również bardzo dbają o siebie, o swój wygląd. Często ściągają buty aby tańczyć boso. Jednak dla osób, które mają wątpliwości, mamy możliwość masażu w specjalnych, jednorazowych, bardzo delikatnych ochraniaczach, które zakrywają stopy, a zarazem dają możliwość cieszenia się masażem.

PMP: A co z higieną?

HAPPY GO LUCKY: Nasi specjaliści używają skutecznych, a zarazem łagodnych środków do dezynfekcji, pracują w jednorazowych rękawiczkach. Stopy gości są obmywane ciepłym ręcznikiem, używamy również delikatnych kremów do masażu. Masażery również wymagają włożenia jednorazowego obuwia. Bardzo dbamy i o higienę, aby zapewnić komfort naszym klientom. Chyba, że pytanie dotyczy higieny psychicznej. W tym przypadku jest bardzo zasadne. W stopach znajduje się bowiem zakończenie 7 000 nerwów. Masaż stóp pobudza krążenie krwi, powoduje odprężenie, zrelaksowanie oraz poprawę samopoczucia. By można było po krótkiej przerwie szaleć do białego rana!

PMP:  Życzymy Wam więc podboju wesel i eventów, a młodym parom i gościom ciekawej przygody, bo to rzeczywiście wyjątkowa propozycja na rynku atrakcji weselnych.

…..

Happy Go Lucky Event Feet Spa
tel. +48 793 142 292
www.happygolucky.com.pl

Komentarze