Zbliża się Haloween? Nie, to brzydal Furu próbuje straszyć kogo się da
Brzydal Furu od brzydale.pl

brzydal probny 1

Brzydale – maskotki z charakterem na prezent

Brzydale to unikalny prezent na ślub, wieczór panieński czy kawalerski, urodziny, chrzciny i inne okazje. Każdy Brzydal ma swoją pasję i osobowość. Taki osobisty prezent każdy doceni…

Współczesny świat to świat, w którym niepodzielnie króluje doskonałość. Nie sposób jej sprostać, choćbyśmy nie wiadomo jak się starali. Nieustanny kult piękna odbiera nam szansę akceptowania tego, jak wyglądamy i jacy naprawdę jesteśmy. Szansą, aby to zmienić są Brzydale, seria trzydziestu dwóch maskotek, których wygląd wykracza poza standardowe rozumienie słowa „maskotka”. Dlaczego? A to dlatego, że jak sama nazwa wskazuje, nie grzeszą urodą oraz posiadają to, co wyróżnia je na tle innych zabawek – osobowość. Dzięki temu mogą być obiektem zainteresowania każdego, bez względu na wiek. Są miękkie, kolorowe i swoim niesymetrycznym, wariackim wyglądem wywołują uśmiech na niejednej twarzy.

Każdemu z Brzydali przypisane są cechy charakteru, które wyróżniają go na tle pozostałych, co pozwala z łatwością zarówno dzieciom, jak i dorosłym utożsamić się z którymś z nich.

Mamy Brzydale nieśmiałe i spokojne, mamy takie, które nie usiedzą przez sekundę na miejscu. Są Brzydale z pasjami, są takie, które mają sto pomysłów na minutę, a także takie, których nie opuszcza pech. Brzmi znajomo? Jasne, że tak, bo Brzydale są bardziej ludzkie, niż nam się wydaje. Dlatego mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, gdy brakuje nam pomysłu na prezent dla bliskiej nam osoby. Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że każdy z nas ma w sobie coś z Brzydala. Także z punktu widzenia pedagogicznego Brzydale są idealnym rozwiązaniem, bo z ich pomocą możemy pokazywać dziecku, co to znaczy być innym, a tym samym pięknym takim, jakim się jest.

mia brzydal

Galerię Brzydalowych osobliwości otwiera LULU z bakcylem podróżniczki, która chce zjeździć cały świat. MAX to wrażliwy twardziel, zakochany w motocyklach. MIA jest urodzoną fashionistką, wie, co jest trendy, nie mówiąc już o tym, że jest specjalistką od wyprzedaży. Tam, gdzie jest dobra muza, też i BONO, który rozkręci każdą imprezę. TITO, artyście, pokłony mogą bić: Picasso, Van Gogh i cała reszta. Macie coś na sumieniu? Dyplomowany detektyw LORD FRED przeprowadzi śledztwo! ELO ma ambicję zagadania wszystkich na śmierć. NOBAA to urodzony śpioch, a najgorsze, co może jej się przydarzyć, to się obudzić. Wielbicielce sportu – KIKU można zazdrościć kondycji, ELFI uwielbia sprzątać, choć jego definicja czystości dość mocno odbiega od naszej. CICHY FELE lubi to i owo zwędzić, ale za tabliczkę czekolady odda wszystko. Dla OJOOJ poezja to chleb powszedni, więc najchętniej spędza czas bujając w obłokach. UKU to łobuz i jeśli ktoś coś zmalował, to mógł być tylko on. MOODY to mistrz niezdecydowania, handlowiec KISMI kocha uszczęśliwiać klientów swojego sklepu. TUULI przeprawi się przez każde morze, nawet to wielkości kałuży. TAKO po mistrzowsku kucharzy i przyrządza pyszne, choć niejadalne potrawy, ale nikomu to raczej nie przeszkadza – liczą się chęci. Dla LEVIEGO Ziemia wygląda jak piłka do nogi. OTOTO rozsiewa miłość wszędzie tam, gdzie się pojawi, a kiedy do akcji wkracza dowcipny LEON, to wszystkich bolą ze śmiechu brzuchy. KRIPI kocha wygrywać i nie ma dla niego gry, w której nie zostałby zwycięzcą. POCO uwielbia zamęczać wszystkich pytaniami, zaś NOKO to komputerowy geniusz. LOKO poznaje tajniki zestawu małego chemika. SŁITI, choć z gramatyką i ortografią jest na bakier, posiada sto innych talentów…

Na brzydalnej stronie WWW.BRZYDALE.PL można bliżej poznać każdą z 32 postaci.

 

 

Zapisz

Zapisz

Komentarze