Eksperci

Eksperci z branży ślubnej doradzają Czytelnikom Przewodnika Młodej Pary. Doświadczenie, dbałość o jakość i szeroka wiedza z tematyki ślubnej. Zawsze znajdą czas, by podzielić się z Wami swoją wiedzą, doradzić, cierpliwie wyjaśnić wątpliwości i uchylić rąbka tajemnicy przedślubnych przygotowań.

img
Cut, Jaskółka „Cutaway” wkładany jest na bardzo oficjalne okazje i akceptowany do wczesnego popołudnia. Z tego to powodu został nazwany „frakiem dziennym”. Cut jest nową propozycją wyjściowej przedłużonej marynarki dziennej, Różni się od niej szczegółami, takimi jak modnie skrojone poły przodów. Coraz więcej panów docenia...

Nieustającą popularnością do ślubu cieszy się wśród panów aksamit. Aksamitne marynarki są mniej formalne niż smoking czy wieczorowy garnitur. Marynarki z aksamitu występują w całej gamie kolorystycznej. Tkanina składa się.

Taniec weselny jest jak małżeństwo. Żeby odnieść sukces oprócz miłości niezbędne są: chęci, zaangażowanie, współpraca, cierpliwość, kompromis oraz wspólny czas czyli „trening”. Na co dzień Młoda Para będzie „trenować” ze.

img
Każda Młoda Para zastanawia się jak sprawić, by Pierwszy Taniec był wyjątkowy, niepowtarzalny. Jak zaskoczyć rodziców i resztę gości. W trzech prostych tanecznych krokach podpowiem Wam jak sprawić, by ograniczyć stres do minimum oraz cieszyć się z wyboru tańca, muzyki oraz... małżonka oczywiście! 3 proste...

Ślub i wesele to wyjątkowa i niepowtarzalna chwila w życiu każdej Młodej Pary. Wszystko powinno być dopracowane i dopięte na „ostatni guzik”. Przygotowania nierzadko zajmują cały rok lub dłużej. Jednym.

img
Wybór garnituru do ślubu nie jest banalnym zadaniem. Przyda się tu kilka ponadczasowych wskazówek. Gdy pan młody wybierze garnitur W czasie uroczystości ślubnych panowie najczęściej występują w garniturze. Niestety często zdarza się, że garnitur nie jest właściwie dobrany do sylwetki i typu urody pana młodego....

Butelkowa zieleń w dekoracjach ślubnych Przed nami kolejny ślubny sezon i nowe trendy w dekoracjach. Tymczasem chwila wspomnień... Dla tych, którzy postanowili powiedzieć sakramentalne „tak” jeszcze późną jesienią, dekoratorka ślubna.

img
Z ART HOTELU na księżyc i z powrotem 23 lata temu pierwsi goście przekroczyli progi Art Hotelu. Gdyby zrobili to dziś jeszcze raz, być może rozpoznaliby naszego szefa kuchni Grzegorza Pomietło lub Artura, kelnera z najdłuższym stażem. W kolejnych latach dołączali pracownicy, którzy również są...

Wesele zimą – coraz więcej atutów Dla wielu Par Młodych wiosna to najlepszy moment na rezerwację... zimowych terminów weselnych. Przyjęcia organizowane między grudniem a lutym cieszą się coraz większym wzięciem..

Cała prawda o zimowym weselu Jeśli wierzyć statystykom pogodowym, wybór zimowego miesiąca na wesele to z racjonalnego punktu widzenia doskonała decyzja. W naszym klimacie zimowa aura może nie zawsze zachwyca,.

img
Bankiet ślubny czyli gdzie się podziały wszystkie devolaille Jeśli na myśl o całonocnym weselu z DJ-em, morzem wódki i rzucaniem welonem przechodzą was dreszcze, to ten artykuł może was zainteresować. Jeśli myślicie, że zapraszając 60-80 gości jesteście skazani na rosół, „dewolaje” i niewymyślne zabawy o...

Monstera, palmy i trawy w dekoracjach ślubnych Wyobraźcie sobie szum morza, powiew ciepłego wiatru, promienie słońca okalające nasze twarze... Czyż nie brzmi wspaniale?Jeśli znudziły Wam się standardowe dekoracje - eleganckie,.

img
Dekoracje weselne glamour z piórami od Wromedia W ostatnich sezonach popularny w wystrojach sal weselnych jest styl rustykalny. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam najbardziej kontrastujący do tego wystroju styl GLAMOUR. Waszą uwagę skierujemy na kompozycje z piór - szyk, elegancję oraz wytworność. Kochamy ten styl, bo...

Wesele? Nic prostszego! Jeśli znaleźliście już właściwego partnera lub partnerkę na całe życie, to – uwierzcie nam – najtrudniejszą część całego przedsięwzięcia macie już za sobą! Od decyzji o ślubie.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :