Burgund zachwyca w dekoracjach ślubnych

Burgund zachwyca w dekoracjach ślubnych

Sezon weselny trwa przez cały rok. Coraz więcej par decyduje się zawrzeć związek małżeński jesienią lub zimą. To bardzo dobrze, ponieważ każda pora roku daje nam nowe możliwości oraz „pole do popisu”.

Burgund czyli kolor czerwonego wina, wiśni, bakłażanu, odcień bordo. Tego koloru nie da się przeoczyć. To kolor dostojny, elegancki i niebywale stylowy. Zachwycający i podniosły.

Jakie kwiaty znajdziemy w kolorze burgundu?

Są to na przykład dalie, róże, peonie, kalie, orchidee czy goździki.

Ponieważ burgund jest odcieniem wyrazistym, trzeba go przełamać lżejszymi barwami. Świetnie komponuje się z bielą, złotem, granatem, zielenią oraz wszystkimi barwami jesieni.
Ten sezon to również moda na geometrię. Więc chcę pokazać Państwu piękną ściankę za stołem Państwa Młodych. Jest to heksagon, w moim wydaniu, udekorowany kolorem jesieni. Jest tu oczywiście burgund i jego pochodne. Są dalie, szarłat, susz i trawa pampasowa, które pięknie ze sobą współgrają.

Ślubne inspiracje z burgundem

Inne inspiracje z burgundem, które przygotowałam to dekoracja stołu gości weselnych, bukiety ślubne dla Panny Młodej, korsarz dla świadkowej oraz butonierki, jak i wcześniej wspomniana ścianka – heksagon. Jednym z hitów, który dobrze się przyjął w tym sezonie są również sukulenty, które pięknie wyglądają w bukietach ślubnych i nie tylko. Ich zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne. Dobrze znoszą chłód i gorące dni, przez co mamy pewność co do ich trwałości w bukietach ślubnych.

Na stole widzimy dużą, okazałą kompozycję na złotym stojaku, całość stołu wykończyłam ozdobnymi podtalerzami oraz niskimi kompozycjami. W zależności od naszych upodobań możemy dodać podtalerze złote lub właśnie w kolorze burgundu. Niskie kompozycje świetnie sprawdzą się podczas uroczystości na której potrawy są serwowane przez obsługę. Dzięki nim pięknie wypełnimy pustą przestrzeń na stole, a takie dekoracje będą wtedy zawsze widoczne. Pamiętajmy, że jeśli potrawy są stawiane na stole, lepiej sprawdzą się dekoracje wysokie, które nie będą zastawione przez napoje czy potrawy. Wysokość dekoracji musi być dobrana tak, aby goście weselni siedząc naprzeciwko siebie mogli się ze sobą bez problemu porozumieć.

Nasza ścianka idealnie wpasuje się w każdy klimat wesela, jest ona delikatna, co nie znaczy, że niewidoczna. Wręcz przeciwnie! Dzięki okazałym kompozycjom kwiatowym oraz dodatkom, które również można łączyć według własnego uznania, z pewnością zrobi wielkie wrażenie na gościach weselnych oraz będzie pasować do każdej sali.

 

Wromedia w TVN burgund w dekoracjach ślubnych

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :