Ślubne inspiracje – zielono, klimatycznie, eklektycznie

Ślubne inspiracje – zielono, klimatycznie, eklektycznie

Zieleń zdecydowanie dominuje w tym sezonie zarówno w dekoracjach, jak i wielu innych dziedzinach, od mody poprzez wnętrza i dodatki. W naszej sesji okładkowej stała się bazą i głównym motywem stylizacji. Wcale jednak nie wybraliśmy się do lasu, lecz do położonej wśród zieleni i starodrzewia stuletniej Villi Rheinland – Hotelu Bugatti. Klimat miejsca i rozległy teren wokół zainspirowały nas do stworzenia magicznej przestrzeni, która sama w sobie jest przepięknym tłem do sesji fotograficznej.

Przygotowania zawsze zajmują dużo czasu. Tak samo do ślubu, jak na ślubną sesję. Dobry humor Anety i Eweliny nie opuszczał Ekipy również dzięki ich energii.

Idąc dalej, wykorzystaliśmy baldachim, pod którym młode pary biorą ślub w plenerze i urządziliśmy pod nim strefę foto. Turecki dywan (tak, tak, te dywany właśnie przeżywają swój renesans), antyki z Villi i dużo „zieleniny”. Kreatywny fotograf to podstawa:)

Zwróćcie uwagę ile daje zmiana bukietu, butów i fryzury

Kasia wystąpiła w trzech sukniach ślubnych, trzech makijażach i fryzurach, w kilku opcjach kolorystyki butów i bukietów. Chcieliśmy pokazać jak zgrabnie można żonglować stylizacjami, nawiązując do boho, jednocześnie tworząc neutralny look, który świetnie zaprezentuje się w miejskiej przestrzeni stylowego Hotelu.

Pierwsza sukienka z głębokim dekoltem i rozcięciem to jeden z hitów sezonu. Wianek i rozłożysty luźny bukiet lub skromna bransoletka z zieleniny w opcji. Tym razem to pan młody w aksamitnym bordowym smokingu z bordową muchą przełamał dominującą zieleń.

Z błyskawicznej sesji w pierwszej sukience (musiała wrócić do Salonu na umówioną przymiarkę!) wybraliśmy zdjęcie na okładkę. Oddaje temat przewodni całego wydania – motyw zieleni, lasu, natury, chociaż tu osiągnięty w mieście:)

Druga sukienka, z długimi koronkowymi rękawami i mocno odkrytymi ramionami, jest równie uniwersalna w stylizacji. Zapleciony luźno warkocz i bukiet z gloriozami, zgrabny tren, i kolejne wcielenie gotowe.

Pan młody włożył dinner jacket – białą marynarkę, która jest letnią odmianą smokingu. Wersja ta jest bardzo popularna w ciepłych krajach, a u nas coraz częściej wybierana na przyjęcia urządzane w ogrodach i na pokładach statków.

Można zauroczyć się w klimatem Villi, delektować pysznościami i podziwiać dekoracje florystki Ani, która na naszą prośbę przygotowała monochromatyczną kompozycję na stole młodej pary i mocniejszą, z gloriozami, na stole dla gości. Zieleń w klasycznym wnętrzu zagrała wyjątkowo pięknie.

Trochę babcinej koronki, szklane świeczniki i lampiony, jako akcenty kolorystyczne kwiaty gloriozy (w opcji z bukietem z gloriozami i fuksjowych butach ożywiają monochromatyczną stylizację). Pyszne kolorowe desery i patera apetycznych owoców również nie znalazły się tu przypadkiem.

Hitem ogrodowych dekoracji są napisy LOVE i inicjały z dużych wypełnionych helem liter. Świetny pomysł do ozdobienia przestrzeni podczas przyjęcia, jak i do kreatywnych ujęć na zdjęciach. Podobnie jak romantyczne i ponadczasowe confetti.

RETRO wśród zieleni

Świetnym akcentem na sesji była wizyta zabytkowego Jaguara z lat 40-tych XX wieku. Zakochaliśmy się zarówno w tym aucie, jak i zdjęciach od FotoHQ.

Gorąco dziękujemy całej Ekipie, która wzięła udział w sesji oraz wszystkim, którzy przyczynili się stworzenia jej klimatu. Duetowi z FotoHQ dziękujemy za uwiecznienie pracy na wspaniałych zdjęciach. Gościnne wnętrza i plenery Hotelu Bugatti kryją wiele tajemnic, które sami możecie odkryć.

Kiedy powoli zapada zmierzch… ale o tym w oddzielnym artykule, który już wkrótce…

Suknie: Salon Sukien Ślubnych Flossmann: 1. model TO-739/Agnes Fashion Group, 2. model TO-755/Agnes Fashion Group, 3. model Angelina/Vanilla Sposa • stylizacje pana: Diuk • florystyka i aranżacja: Florystyka Ślubna Anna Madalińska • biżuteria: Jubi-Tom Jubiler • makijaże: Ewelina Łośko • fryzury: Aneta Lech/Upiększalnia • miejsce: Hotel Bugatti • dekoracje i akcesoria: Costa • modele: Kasia i Andrzej/Myskena • zdjęcia: FotoHQ

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :