Joanna Wagner-Zadorska Wedding Planner

Witajcie, mam na imię Asia i jestem wedding plannerką. Pomagam zakochanym w spełnianiu ich marzeń i nigdy nie mam dość rozmowy o ślubach. Jeśli chcecie skorzystać z profesjonalnej pomocy w organizacji ślubu i wesela, to bardzo dobrze trafiliście.

Organizacja TEGO wyjątkowego dnia jest moją wielką pasją.

Pełna czy częściowa organizacja ślubu i wesela? To do Was należy wybór, a ja bez stresu i z radością przeprowadzę Was przez okres przygotowań do ślubu. Pomogę w znalezieniu podwykonawców, zajmę się papierkową robotą i dopilnuję, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a w dniu wesela będę Waszym aniołem stróżem.

Ofertę przygotowuję zawsze po rozmowie z Wami, dopasowuję ją do Was. Nie stosuję szablonów i pakietów, ponieważ każdy ślub jest wyjątkowy, tak jak Wy jesteście dla mnie wyjątkowi.

Współpracując, poznajemy się i zacieśniamy więź, dzięki czemu nasza współpraca przebiega w unikatowej atmosferze. Od wielu lat rozwijam się w branży, w której na pierwszym miejscu są ludzie – uwielbiam taką pracę i nie wyobrażam sobie innej.

Kocham śluby i związane z nimi emocje! Sama często wzruszam się, widząc moich młodych mówiących sobie „TAK” i wcale się tego nie wstydzę. Dlatego też nie mogę się doczekać, aby Was poznać i być z Wami w tym wyjątkowym dniu.

Co oferuję?

– organizację ślubu i wesela – wybór należy do Was:

  • kompleksowa organizacja – przeprowadzę Was przez każdy temat związany ze ślubem i weselem. Od wyboru sali po ostatnie transporty w dniu wesela. Będę Wam towarzyszyć we wszystkich etapach organizacji.
  • częściowa organizacja – para młoda organizuje lub już ma swoich podwykonawców, ja zajmuję się resztą, najczęściej również koordynuję dzień wesela.
  • koordynację dnia ślubu i wesela – jeśli chcecie bawić się na własnym weselu bez stresu, ciągłych telefonów podwykonawców, zapytań od managera sali, to jest opcja dla Was. Stworzę scenariusz, skoordynuję pracę podwykonawców, będę podczas przygotowań/ceremonii/wesela i poprawin.
  • konsultacje ślubne – jeśli czujesz się bardzo dobrze w organizacji, ale potrzebujesz podpowiedzi profesjonalisty, aby dobrze przeprowadzić organizację, to jest opcja dla Ciebie. Ustalamy częstotliwość spotkań i podsumowujemy Wasze postępy w organizacji, czuwam wtedy nad Waszą pracą, aby nic Wam nie umknęło.

Kontakt

Wedding Planner Joanna Wagner Zadorska

Joanna Wagner-Zadorska Wedding Planner
tel. kom. +48 602 822 701

instagram

facebook

Galeria

materiał promocyjny JWZ

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :