Radisson Blu Hotel Wrocław wesele w sercu Wrocławia

Romantyczna sceneria Hotelu w otoczeniu bulwarów, parków i wysp jest wyjątkowym miejscem na wesele w samym centrum miasta.

Zaproś swoich najbliższych do naszych wyjątkowych i wspaniałych wnętrz


Hotel Radisson Blu we Wrocławiu może poszczycić się swoją elegancką Restauracją Aquarelle, która
w ostatnich latach przeszła całkowitą metamorfozę. Przepiękne kolory w odcieniach butelkowej zieleni, eleganckie lustra, złote dodatki i drewniany parkiet idealnie wpasowują się w weselne trendy. Architektura sal restauracji umożliwia ich połączenie, a wolna przestrzeń idealnie sprawdzi się na parkiet taneczny. Zarazem taki układ to opcja na zagwarantowanie prywatnej przestrzeni w przypadku mniejszego przyjęcia weselnego.
Podsumowując – sala będzie idealna na organizację mniejszych, kameralnych przyjęć, jak i wesel do 100 osób.

Romantyczne patio na wyłączność

Atrakcją dla Młodych Par jest hotelowe patio w nowej odsłonie. Zielony ogród z nastrojowym oświetleniem to idealna opcja na zaślubiny w plenerze, powitanie gości weselnych schłodzonym kieliszkiem szampana lub całkowite przeniesienie przyjęcia pod niebo pełne gwiazd. Architektura budynku umożliwia wydzielenie patio z dala od zgiełku ulicy i pozwala na zachowanie maksymalnej prywatności.

Specjaliści Radisson Blu z wieloletnim doświadczeniem

Oferta weselna została opracowana przez zespół specjalistów z doświadczeniem w branży ślubnej. Para Młoda może liczyć na pomoc w doborze wystroju. Hotel posiada wiele kontaktów do zaprzyjaźnionych wykonawców w tematyce dodatków florystycznych oraz cukierni.

A DAY THAT’S TRUE TO YOU

W tym ważnym dniu zadbamy o każdy szczegół Państwa wesela. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną oraz bezpłatne oprowadzenie po obiekcie.

Adres

ul. Purkyniego 10
50-156 Wrocław
tel. +48 607 664

Sprawdź naszą ofertę weselną >>

Sesje ślubne i zdjęcia Radisson Blu we Wrocławiu

Sala weselna w Radisson Blue we Wrocławiu
Sala weselna w Radisson Blue we Wrocławiu
Przyjęcie weselne w Radisson Blue we Wrocławiu
Przyjęcie weselne w Restauracji Aquarelle / Radisson Blue we Wrocławiu
Przyjęcie weselne w Radisson Blue we Wrocławiu
Przyjęcie weselne w Radisson Blue we Wrocławiu
Sala weselna w Radisson Blue we Wrocławiu
Przyjęcie w Radisson Blue we Wrocławiu

Jak dojechać do Radisson Blu Wrocław

materiał promocyjny

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :