źródło: www.elegantweddinginvites.com

Ślub i wesele – motyw lasu

Ceremonia ślubna i przyjęcie weselne w lesie? Ach, pomarzyć, szczególnie jeśli kochacie przyrodę, przestrzeń lasu, magię otaczającej natury i zieleni.

źródło: www.ruffledblog.com

 

źródło: www.elegantweddinginvites.com

 

Umówmy się, że w naszych realiach niewiele osób weźmie na siebie formalności w nadleśnictwie, logistykę wyprawy oraz ryzyko kapryśnej aury i wraz ze ślubnym orszakiem wyjedzie na leśną polanę czy w głąb lasu, by tam ustawić ślubny ołtarz, krzesła, dekoracje… Z drugiej strony udekorowanie leśnej przestrzeni nie jest trudne, bo sama w sobie przyroda jest pięknym tłem dla ceremonii. Jeśli jednak wybierzecie na ślub czy wesele miejsce z potencjałem położone wśród zieleni, na skraju lasu, zagajnika w otoczeniu bogatej przyrody, nawet w przestrzeni miejskiej, śmiało możecie zdecydować się na motyw leśnego wesela dzięki dekoracjom i detalom charakterystycznym dla tego klimatu. Nawiązanie nie musi być wprost, możecie wybrać detale zgodnie z upodobaniem i porą roku, z której dobrodziejstw można i trzeba czerpać.

 

źródło: www.lcfloraldesign.com

 

źródło: www.inspiredbythis.com

 

Pożądane motywy: mnóstwo “zieleniny”, którą można rozświetlić bielą kwiatów i girland, ożywić fuksją, bordo lub seledynem; lampiony, sznury świetlne, drewniane pieńki, girlandy, kamienne donice, szyszki, kasztany, orzechy, sukulenty, leśna kora, laski cynamonu, miedziane misy, srebrne i szklane świeczniki.

 

źródło: www.dovetail.wedding.com

 

zdjęcie: fotohq.com.pl / obrączki Jubi-Tom Jubiler

 

Bukiet ślubny dobieramy tak, by nawiązywał do kwiatów i roślin w dekoracjach, doskonale pasuje również wianek dla panny młodej.

 

zdjęcie: fotohq.com.pl / florystyka Anna Madalińska

źródło: www.stylemepretty.com

 

źródło: www.indeeddecor_com

 

Nagi tort idealnie pasuje na wesele w lesie.

 

źródło: www.stylemepretty.com

 

Śmiało można stworzyć magiczny zakątek, w którym chętnie odpoczną goście, a młoda para będzie miała doskonałe miejsce na klimatyczną sesję zdjęciową, tak jak w naszej ostatniej sesji okładkowej w usytuowanym w miejskiej przestrzeni lecz wśród zieleni Hotelu Bugatti.

 

zdjęcie: fotohq.com.pl

 

 

zdjęcie: fotohq.com.pl

zdjęcie: fotohq.com.pl

zdjęcie: fotohq.com.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze