Wedding planner – fanaberia czy konieczność?

Gdy słyszycie o weeding plannerach czyli konsultantach ślubnych, co wtedy myślicie? Czy to usługa przydatna tylko przy przyjęciach weselnych na 100 i więcej osób? A może korzystają z niej Ci, którzy nie mają wytrwałości w poszukiwaniu najlepszych ofert w necie? Mieszkają poza krajem? Mają małe dziecko i dużo pracują?

Wedding planner – dlaczego i po co?

To odrobinę bardzie skomplikowane. Nie jest trudno znaleźć ciekawą ofertę muzyczną, florystyczną czy restauracyjną. Trzeba jeszcze zadbać o umowę gwarantującą nam usługę, na której nam zależy. Trzeba to zgrać w scenariusz, który określi dokładną chronologię zdarzeń. Określi krok po kroku i zsynchronizuje działania fotografa, muzyków, podawanie dań, atrakcje dla gości, podziękowania dla rodziców i sztuczne ognie.

Wielu z nas dużo pracuje, ma mnóstwo zajęć i pełen grafik całego tygodnia. Trudno znaleźć czas na wielokrotne spotkania z florystkami, muzykami, fotografami, makijażystką, menedżerem hotelu, restauracji, wypożyczalnią aut, kierowcami, cukiernikami, animatorami dla dzieci, właścicielem foto budki, specjalistą od kolorowej waty cukrowej. Z każdym trzeba określić detale, podpisać umowę, dokonać płatności w transzach. Wszystko to trzeba utrzymać w rygorach budżetu. I ostatecznie TEGO DNIA dopilnować, aby wszystko przebiegało wg wypracowanego scenariusza.

Kogo wyręcza konsultant ślubny na weselu?

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień dla narzeczonych. To też święto dla ich świadków, rodzeństwa, rodziców i przyjaciół. Będą się dobrze bawić czy pilnować właściwego ustawienia fotografa? Będą tańczyć czy konsultować się z muzykami? Kto dopilnuje szczegółów? Zarządzi drobne korekty ze względu na deszcz, upał, nieprzewidywane kłopoty czy potrzeby gości. Do kogo będą się zwracać wszystkie osoby zaangażowane we właściwy przebieg przyjęcia weselnego? Będą zawracać głowę rodzicom? A może Wam? – I tu wchodzi wedding planner, który bierze na siebie odpowiedzialność za koordynację całości i rozwiązuje każdy najmniejszy problem.

Konsultantka ślubna M&R Forecer / fot.dawidskura.pl

By młoda para mogła się bawić na własnym weselu

I wreszcie jak Wy, mili narzeczeni,  chcecie spędzić ten wyjątkowy czas? Będziecie do końca przedyskutowywać szczegóły? Pilnować czy wszystko dzieje się jak powinno? Czy może zrobimy to razem kilka miesięcy wcześniej, a dopilnowywaniem ich realizacji zajmie się weeding plannerka?

Jak chcecie spędzić ten wyjątkowy dzień? Będziecie co chwila konsultować się z ekipą podwykonawców i kuchnią, odpowiadać na potrzeby cioć i wujków, gasić pożary? Czy może będziecie się szampańsko bawić a w kolejnych dniach omawiać z najbliższymi, wszystkie te, wyjątkowe detale i harmonię w jakiej upływał czas wesela?

To Wasz wyjątkowy czas. Życzę Wam spełnienia marzeń, wspaniałego wesela i cudownych chwil. A gdybym mogła Was wesprzeć, zadzwońcie – umówimy się na bezpłatną konsultację i porozmawiamy w czym jeszcze mogę Wam pomóc.

Justyna Skowronkówna

Konsultantki ślubne we Wrocławiu – MR Forever

M&R Forever Event Wedding Planners
telefon: 606 564 101
email: mr.foreverevent@gmail.com
www.https://mrforever.pl/idea/

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :