Suknie ślubne 2023

Suknie ślubne 2023 – tutaj będziemy cyklicznie publikować artykuły i kolekcje sukienek do ślubu na rok 2023. Znajdziecie tu – z racji lokalizacji – sukienki ślubne dostępne we Wrocławiu, w salonach sukien ślubnych z którymi współpracujemy. Przede wszystkim chcemy zachęcać narzeczone i przyszłe panny młode to przeglądania światowych trendów w modzie ślubnej, by inspirowały się i poszukiwały swojego stylu. Zdaję sobie sprawę, że część kolekcji już zaprezentowanych na światowych targach ślubnych można „między bajki włożyć” jeśli chodzi o nasze realia – zarówno geograficzne, jak i finansowe. Jednak inspiracje nic nie kosztują, a jakże otwierają wyobraźnię.

Nie zauważyłam spektakularnego przewrotu w modzie ślubnej na 2023 rok.  Jest natomiast trochę perełek, które będą wyglądały dobrze na prawdziwej pannie młodej, nie tylko na modelce w rozmiarze 34. Ale mamy dopiero sierpień i pojawiały się w dużej mierze zajawki lub prekolekcje tematyczne typu „Spring”.  Pandemia mocno zatrzymała branżę ślubną, być może w kolekcjach sukien ślubnych jeszcze będzie to zauważalne – wszystko kosztuje. Zobaczymy w jaką stronę pójdą projekty sukienek, bo to wiąże się ściśle ze społecznymi zmianami mentalnymi i ekonomicznymi.

Niech więc ten subiektywny blog ślubny i tendencyjne wybory umilą Wam poszukiwania sukienki do ślubu w 2023 roku :)

img
Kolekcje na kolejny sezon są wyczekiwane przez przyszłoroczne panny młode. Minimalistyczne trendy ślubne 2023. Zaczynam od prostych form sukienek, hollywodzkich kokard i spodni. I od tego, co je łączy. Trendy w modzie ślubnej nie zmieniają się jak pogoda w lipcu i raczej swobodnie ewoluują. Przyszłe...
img
Obalmy nieco mit princessy jako sukienki ślubnej zarezerwowanej dla ślubów w stylu royal, czyli królewskim. Postrzeganie i konstrukcja tego fasonu przeszły metamorfozę. Posłużę się tu przykładami z kolekcji sukienek Agory 2023, której zdjęcia już do nas trafiły. Dla kogo princeska będzie odpowiednia? Mit księżniczki sięga...

Wiosną przyszłego roku może sypnąć gwiazdami. Panna młoda w sukience ślubnej z tej kolekcji sprawi wrażenie obsypanej kosmicznym pyłem. Suknie ślubne 2023 z kolekcji Z. Murad Spring błyszczą jak w.

img
Jeśli podobają Ci się delikatne princeski - zobacz suknie ślubne 2023 od Agora Celebration Współczesne lekkie princeski są bardziej zwiewne od klasycznych sukien zwanych często księżniczkami. Bardziej przypominają sukienki ślubne w kształcie litery A, z delikatnie rozszerzającymi się spódnicami. Sukienki z gorsetem podkreślają biust Jeśli...

W kolekcjach sukien ślubnych 2023 zwróciła moją uwagę ta niebanalna sukienka. Jest fajnie pokazana na kobiecie z ciałkiem. Postanowiłam wyłowić tę konkretną sukienkę z kolekcji 2023 od wrocławskiego Salonu Flossmann.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :