Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Dzień dobry na portalu Przewodnika Młodej Pary – wyjątkowego wydawnictwa ślubnego, z którym kolejne pokolenia Narzeczonych przygotowują swój ślub, korzystając z naszych inspiracji, branżowych artykułów, porad i warsztatów.

Zmieniają się trendy, lecz nic nie zastąpi słowa drukowanego, szczególnie cenionego przy tak wyjątkowej okazji, jaką jest ślub. Przewodnik Młodej Pary, aż trudno uwierzyć, wydajemy już od 20 lat! Jeszcze z czasów, gdy internet raczkował, a o portalach społecznościowych nawet nikt nie marzył.

Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi i ciekawymi osobami z branży ślubnej, które doceniają jakość i siłę oddziaływania Przewodnika. Część z nich jest z nami od samego początku. Pomagamy również wypromować się firmom debiutującym. Jak widzicie – nie idziemy w ilość…

Nasze motto brzmi  „łączy nas jakość”.

W każdej chwili zapraszamy do działu Polecamy. Polecamy również skuteczne kampanie na portalu, który w 2019 roku odwiedziło ponad 670 tysięcy użytkowników.

Kolportaż Przewodnika Młodej Pary obejmuje część parafii we Wrocławiu, okolicznych USC i większych miast na terenie Dolnego Śląska, firmy związane z branżą ślubną oraz naszych Klientów. Aktualne wydanie będzie również w częściowej dystrybucji na Dolnośląskich Targach Ślubnych we wrocławskiej Hali Orbita, na które zapraszamy 22 listopada oraz na kolejnych, w Hali Stulecia.

Zapraszamy do współpracy i życzymy dobrego, bezpiecznego sezonu:)

– Zespół PMP –

……………………………………………………………

Facebook: https://www.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/
Instagram: https://www.instagram.com/przewodnikmlodejpary/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz