Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Wydawnictwo Przewodnik Młodej Pary

Dzień dobry na portalu Przewodnika Młodej Pary – wyjątkowego wydawnictwa ślubnego, z którym kolejne pokolenia Narzeczonych przygotowują swój ślub, korzystając z naszych inspiracji, branżowych artykułów, porad i warsztatów.

Po trudnym pandemicznym sezonie, który dotkliwie doświadczył Narzeczonych i całą branżę ślubną, wracamy pełni energii i wiary, że sezon 2021 będzie już inny. Zdecydowanie lepszy, bo wiele się nauczyliśmy. Łatwiej jest przewidzieć pewne sytuację i znaleźć stosowne rozwiązania.

Zmieniają się trendy, lecz nic nie zastąpi słowa drukowanego, szczególnie cenionego przy tak wyjątkowej okazji, jaką jest ślub. Przewodnik Młodej Pary, aż trudno uwierzyć, wydajemy już od 20 lat! Jeszcze z czasów, gdy internet raczkował, a o portalach społecznościowych nawet nikt nie marzył.

Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi i ciekawymi osobami z branży ślubnej, które doceniają jakość i siłę oddziaływania Przewodnika. Część z nich jest z nami od samego początku. Pomagamy również wypromować się firmom debiutującym. Jak widzicie – nie idziemy w ilość…

Nasze motto brzmi  „łączy nas jakość”.

W każdej chwili zapraszamy do działu Polecamy. Aktualnie koszt wpisu zawiera się w cenie reklamy drukowanej przygotowywanego powoli wydania Jesień 2021.

Jeśli interesuje Was na ten moment sam wpis – jest to koszt 200 zł. netto do końca roku 2021.

Kolportaż Przewodnika Młodej Pary obejmuje część parafii we Wrocławiu, okolicznych USC i większych miast na terenie Dolnego Śląska, firmy związane z branżą ślubną oraz naszych Klientów. Wydania Przewodnika dystrybuujemy również na Dolnośląskich Targach Ślubnych wrocławskiej Hali Orbita oraz w Hali Stulecia. Mamy nadzieję, że już wkrótce Targi powrócą do kalendarza spotkań z Wami.

Zapraszamy do współpracy i życzymy cudownego, bezpiecznego sezonu:)

– Zespół PMP –

……………………………………………………………

Facebook: https://www.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/
Instagram: https://www.instagram.com/przewodnikmlodejpary/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz