Artystyczne zdjęcie dziecka w parku
fot. Marta Rybak

Sesja ciążowa

Ciąża to niesamowity czas oczekiwania na maleństwo, a zdjęcia z tego okresu są wzruszającą pamiątką. Sesję ciążową najlepiej wykonać około 7-8 miesiąca ciąży. Brzuszek jest już duży, ale ułożony jeszcze wysoko. Można także później, wszystko zależy od samopoczucia przyszłej mamy. Sesja może być realizowana w studio lub, gdy dopisze pogoda, w plenerze (wczesnym porankiem lub późnym popołudniem, ze względu na słońce).

Na sesję warto przynieść ze sobą kilka zestawów ubrań, w celu różnorodności zdjęć, zdjęcia wykonywane są również w bieliźnie lub nago. Warto zabrać ze sobą akcesoria do zdjęć, np. zdjęcie USG, maleńkie buciki, pierwsze ciuszki. Podczas sesji ciążowej współpracuję z wizażystką, która przed sesją wykona dla Was piękny makijaż.

Sesja noworodkowa

Powinna odbyć się w pierwszych dniach życia dziecka – najlepiej gdy są to 6-14 dniowe dzieciaczki. Maleństwa wtedy dużo śpią, trudno je obudzić przebieraniem lub przenoszeniem, a do tego są bardzo elastyczne, więc układanie je w różne pozycje nie stanowi żadnego problemu. Dzieci pamiętają jeszcze jak były ułożone w łonie matki…

Sesja noworodkowa trwa ok 2-4 godzin w zależności od współpracy maluszka. Jest to też czas na ewentualne nakarmienie, przewinięcie lub po prostu poprzytulanie się do mamy. Sesja może odbyć się u mnie w studio, jak również u Państwa w domu.

Dysponuję różnymi rekwizytami do sesji, takimi jak czapeczki, kosze, opaski, futrzane kocyki, przebrania – np. Świętego Mikołaja. Studio jest dostosowane do sesji z maluszkiem, duże, czyste pomieszczenie, ogrzewane przez cały rok. Otrzymują państwo około 20-30 gotowych zdjęć.

 

Sesje niemowlęce i dziecięce

Na ten rodzaj sesji idealny moment jest… zawsze! Dzieci zmieniają się z dnia na dzień, trzeba łapać chwile, by mieć niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Sesje niemowlęce i dziecięce są właśnie po to…

Jeśli dopisuje pogoda w plenerze, sesja trwa ok. 3-4 godzin w zależności od współpracy – dziecko samo dyktuje tempo, nie robimy nic na siłę, to ma być przyjemność dla każdego z nas. Jest czas na zabawę, jedzenie, i oczywiście na zdjęcia. Sesje niemowlęce/dziecięce odbywają się w studio lub w plenerze. Otrzymują państwo ok. 20-30 gotowych zdjęć.

Sesje ciążowe i dziecięce to wspaniały prezent, który zamawiają przyszli rodzice, przyjaciele, dziadkowie. Oprócz niepowtarzalnej pamiątki, często pretekstem do realizacji sesji są rodzinne okazje. Nie wiemy co dać w prezencie na chrzest, Dzień Mamy, Dzień Dziecka, czy Gwiazdkę.
To wspaniały prezent dla każdej przyszłej mamy i całej rodziny.

 

Galeria zdjęć Marty Rybak

Zapraszam do współpracy 🙂

fot. Marta Rybak 

http://flora-art.com.pl/

tel. 725 418 842, e-mail: [email protected]

Zapisz

Komentarze