Anna Starmach i Lara Gessler wyszły za mąż tego samego dnia

Śluby gwiazd. Anna Starmach i Lara Gessler wyszły za mąż tego samego dnia

Konkretnie w września 2017. Wspaniale. Serdecznie gratuluję! Obu cudnym Parom życzę szczęścia, miłości, spełnienia i… wytrwałości.

A dlaczego chcę ten fakt specjalnie odnotować na naszym portalu? – Ponieważ to świetny przykład jak bardzo odmienne mogą być ślubne stylizacje oraz klimat i charakter przyjęcia. I pomimo swojej odmienności, jak udane.

Anna Starmach i Piotr Kusek pobrali się w Krakowie w kościele św. Franciszka Salezego

Wesele odbyło się w pałacyku w Paszkówce. Zdjęć z pałacyku nie widzieliśmy, z braku danych w mediach nie porównamy, lecz widzieliśmy pałacyk, więc można sobie wyobrazić klimat przyjęcia. Biała suknia Panny Młodej w stylu minimalistycznej princessy z trenem, hiszpański welon i  kok, bukiet w kolorach czerwieni, różu i łososia. Pan młody klasyczny granatowy garnitur, szary krawat, przypinka z różą „wyjętą” z bukietu ślubnego. Prosto, czysto, elegancko, nic dodać, nic ująć. Ta stylizacja znajdzie grono miłośników wśród par, które stawiają na elegancję i klasykę w ślubnym wizerunku.

Ślub Anny Starmach
fot. antonifotograf.pl
Ślub Anny Starmach
fot. antonifotograf.pl

Lara Gessler i Paweł Pawłowski nie wzięli ślubu ani w kościele ani w urzędzie

Pobrali się w plenerze, w lasku we wsie Skarżyn. Słynna Mama – Magda Gessler napisała na swoim profilu: „Wzruszona, oczarowana, magią miłości … prostotą i polskością wesela Lary i Pawła niczym z Pana Tadeusza:🎄🌳🍃🌲 oczy wilgotne mam do dziś ps: niespodzianka : Lara i Paweł sami od a do z zorganizowali stworzyli tą atmosferę to wesele, …. znaleźli to nieprawdopodobne miejsce: sakramentalne tak powiedzieli sobie w zagajniku.”

Para wybrała sielski klimat, monochromatyczne dekoracje w stylu boho-rustykalnym, wpisujące się w trendy – kolor roku 2017 – greenary. Do tego biel, naturalne drewno, uroczo. Sam wizerunek Młodej Pary spójny z charakterem przyjęcia – Lara wyglądała niczym Świtezianka, w zwiewnej sukience w kolorze ecru, z rozwianymi lokami, w skromniutkim wianku, z biało-zielonym bukietem. Pan Młody na luzie, z rozpiętą koszulą, w szaro-fioletowym garniturze w kratę i „leśną” przypinką. Konsekwentnie i swobodnie.

Lara Gessler romantyczny ślub e plenerze
fot. Instagram @william_prestigiacomo
Przyjęcie weselne Lary Gessler w plenerze
fot. Instagram @lara_gessler
Lara Gessler romantyczny ślub e plenerze
fot. Instagram @magdagessler_official
Plenerowy ślub Lary gessler
fot. Instagram @magdagessler_official

Czy te dwa śluby można porównać?

– Jasne. A po co? – By przedstawić dobry przykład jak różne mogą być wizerunki i ślubna oprawa, jak przy tym świetne w swojej kategorii. By zachęcić Was do szukania własnego stylu i własnych rozwiązań – tego co Wam w duszy gra i jak wyobrażacie sobie siebie w dniu ślubu. Ślub w pałacu i w zagajniku może być równie wspaniały. Ciekawych inspiracji nigdy dość:)

-MP-

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :