Wydawnictwo Stylowy Ślub we Wrocławiu

Dzień dobry na blogu Stylowego Ślubu – jedynego w takiej formule bezpłatnego wydawnictwa ślubnego dla Narzeczonych w Polsce.

Aktualnie przygotowujemy nowe wydanie Stylowego Ślubu – bezpłatnego wydawnictwa dla Narzeczonych. Tych z Wrocławia i okolic Dolnego Śląska, bo tutaj publikujemy i kolportujemy nasze wyjątkowe pismo.

Stylowy Ślub to ex Przewodnik Młodej Pary

O stylu, pasji i jakości pisaliśmy od zawsze. Stylowy Ślub przed pandemią miał tytuł ” Przewodnik Młodej Pary” – W ciągu 20 lat, aż do pandemii wydawnictwo spokojnie ewaluowało. Aż do momentu, gdy zdałam sobie sprawę, że w dobie instagramowych i facebookowych – nie zasilających jednak naszych przedsiębiorców, cudowności, już nie trzeba trąbić wszem i wobec o roli około-ślubnej estetyki. Oprócz inspirujących i merytorycznych artykułów, chciałam zaprosić do współpracy Firmy, które pomimo niełatwej sytuacji nadal są chętne i gotowe by zainwestować środki i czas na współpracę ze Stylowym Ślubem. To dzięki NIM możecie wziąć do ręki niniejsze wydawnictwo i za darmo korzystać z jego zawartości. I tutaj bardzo serdecznie dziękuje Osobom, które się na tę współpracę zdecydowały.

Stylowy Ślub we Wrocławiu na rok 2023/2024

Stylowego Ślub wydanie 2023 okładka
Stylowy Ślub – wydanie 2023/24

Tematyką ślubną są zainteresowane głównie osoby planujące to wydarzenie. Każdego roku przychodzą i odchodzą nowi użytkownicy. Niektórzy są z nami dłużej, ponieważ wesela planowane są także z dwuletnim i większym wyprzedzeniem. Organizacja ślubu i wesela jest dla kolejnych Narzeczonych nieodkrytym terenem, mającym niewiele wspólnego z codziennymi sprawami. Dla nich właśnie tworzymy drukowaną wersję „organizacji ślubu i wesela w pigułce”. Z klasą i dbałością o wartość merytoryczną i graficzną.

Słowo drukowane – powiedzmy to śmiało – przeszło już do działu niszowego i ekskluzywnego zarazem. Tym bardziej, jeśli wydawnictwo jest w dystrybucji bezpłatne. Część egzemplarzy trafiło do rąk Narzeczonych na Targach Ślubnych w Hali Stulecia 22 października 2023. Kolportaż rozłożony będzie w czasie i pismo trafi do wybranych firm z branży ślubnej we Wrocławiu oraz części USC na Dolnym Śląsku.

Justyna Skowronkówna

……………………………………………………………………

Nasze motto brzmi  „łączy nas jakość”. Zorganizuj z nami stylowy ślub we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

– Zespół Stylowego Ślubu –

Facebook: https://www.facebook.com/StylowySlubBlog

Instagram: https://www.instagram.com/stylowy_slub_/

Stylowy Ślub z Przewodnikiem Młodej Pary, wydanie styczeń 2022, Wrocław
Stylowy Ślub w dystrybucji w USC na Dolnym Śląsku
Wydawnictwo Stylowy Ślub – dystrybucja w wybranych USC na Dolnym Śląsku
Stylowy Ślub wydawnictwo dla narzeczonych we Wrocławiu

Wydawnictwo Stylowy Ślub – przed pandemią o nazwie Przewodnik Młodej Pary

41 wydanie Przewodnika Młodej Pary

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :