Wydawnictwo Stylowy Ślub we Wrocławiu

Dzień dobry na blogu Stylowego Ślubu – jedynego w takiej formule bezpłatnego wydawnictwa ślubnego dla Narzeczonych w Polsce.

Czy znasz Stylowy Ślub wydawany we Wrocławiu? Branża ślubna dopiero w tym sezonie nadrobiła pandemiczną przerwę, która dotknęła nas wszystkich – zarówno firmy z branży ślubnej, jak i Narzeczonych, którzy byli zmuszeni do weryfikacji planów, odwoływania lub przeniesienia ślubów i wesel. Pandemiczna rzeczywistość dotknęła każdego z nas, w życiu zawodowym, osobistym, w kondycji i mentalności. Aktualnie natomiast borykamy się z niepewnością, jaką niosą reperkusje wojny w Ukrainie. Powiedzenie „Obyś żył w ciekawych czasach” nabrało w ciągu ostatnich lat specyficznego znaczenia.

Konsekwencją tej sytuacji była również zmiana nazwy

O stylu, pasji i jakości pisaliśmy od zawsze. Stylowy Ślub przed pandemią miał tytuł ” Przewodnik Młodej Pary” – W ciągu 20 lat, aż do pandemii wydawnictwo spokojnie ewaluowało. Aż do momentu, gdy zdałam sobie sprawę, że w dobie instagramowych i facebookowych – nie zasilających jednak naszych przedsiębiorców, cudowności, już nie trzeba trąbić wszem i wobec o roli około-ślubnej estetyki. Oprócz inspirujących i merytorycznych artykułów, chciałam zaprosić do współpracy Firmy, które pomimo niełatwej sytuacji nadal są chętne i gotowe by zainwestować środki i czas na współpracę ze Stylowym Ślubem. To dzięki NIM możecie wziąć do ręki niniejsze wydawnictwo i za darmo korzystać z jego zawartości. I tutaj bardzo serdecznie dziękuje Osobom, które się na tę współpracę zdecydowały.

Stylowy Ślub we Wrocławiu na rok 2023

Tematyką ślubną są zainteresowane głównie osoby planujące to wydarzenie. Każdego roku przychodzą i odchodzą nowi użytkownicy. Niektórzy są z nami dłużej, ponieważ wesela planowane są także z dwuletnim i większym wyprzedzeniem. Organizacja ślubu i wesela jest dla kolejnych Narzeczonych nieodkrytym terenem, mającym niewiele wspólnego z codziennymi sprawami. Dla nich właśnie tworzymy drukowaną wersję „organizacji ślubu i wesela w pigułce”. Z klasą i dbałością o wartość merytoryczną i graficzną.

Słowo drukowane – powiedzmy to śmiało – przeszło już do działu niszowego i ekskluzywnego zarazem. Tym bardziej, jeśli wydawnictwo jest w dystrybucji bezpłatne. Jeśli widzicie się Państwo w tej formule i prezentujecie stylowe usługi / produkty – zapraszam do dołączenia do grona Klientów wydawnictwa Stylowy Ślub. Zastrzegamy sobie oczywiście weryfikację i subiektywny wybór przyjmowanych materiałów.
Pismo zostanie wydane przy zebraniu wymaganej grupy ofert do publikacji, ponieważ pokrywają one w całości koszt produkcji. W dystrybucji jest bowiem bezpłatne.

Ofertę prześlemy na życzenie – proszę o zapytanie na redakcja(@)przewodnikmp.pl

Część egzemplarzy przeznaczymy na zimową edycję Targów Ślubnych w Hali Orbita 22 stycznia 2023. Kolportaż rozłożony będzie w czasie i pismo trafi do wybranych firm z branży ślubnej we Wrocławiu oraz części USC na Dolnym Śląsku.

Jolanta Bartoszewicz

……………………………………………………………………

Nasze motto brzmi  „łączy nas jakość”. Zorganizuj z nami stylowy ślub we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

– Zespół Stylowego Ślubu –

Facebook: https://www.facebook.com/StylowySlubBlog

Instagram: https://www.instagram.com/stylowy_slub_/

Stylowy Ślub z Przewodnikiem Młodej Pary, wydanie styczeń 2022, Wrocław
Stylowy Ślub w dystrybucji w USC na Dolnym Śląsku
Wydawnictwo Stylowy Ślub – dystrybucja w wybranych USC na Dolnym Śląsku
Stylowy Ślub wydawnictwo dla narzeczonych we Wrocławiu

Wydawnictwo Stylowy Ślub – przed pandemią o nazwie Przewodnik Młodej Pary

41 wydanie Przewodnika Młodej Pary

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :