Stylowy blog ślubny

Witaj na blogu Stylowego Ślubu, bo to oznacza, że poszukujesz inspiracji i informacji w temacie przygotowania ślubu i wesela. Świetnie trafiłaś.

„Myślę, że osobisty styl zaczyna się od wewnątrz, ponieważ jest to filozofia i podstawa. Jeśli jesteś szczery i wierny sobie, będziesz miał najlepsze poczucie osobistego stylu”.
Stella McCartney.

Napisałam „trafiłaś”, ponieważ ponad połowa naszych czytelniczek to kobiety w wieku 24-36 lat, mieszkające w średnich i dużych miastach. Kobiet wykształconych, samodzielnie myślących, świadomych siebie i swoich potrzeb. Poszukujących własnego stylu, także przy okazji organizacji ślubu. Powiedzmy sobie szczerze – niewielu mężczyzn aktywnie włącza się w przedślubne przygotowania i zaprząta sobie głowę dziesiątkami pytań mnożących się w głowach przyszłych panien młodych. My kobiety tak już mamy.

Wykorzystajmy więc inne zdolności naszych panów, które nas w stosownym momencie odciążą. Jeśli więc czytają to panowie – wyrazy uznania i podziwu. Brawo Wy:)

Kolektywny blog ślubny dla stylowych narzeczonych

Blog to z definicji miejsce z wpisami o ograniczonej żywotności. Wpisy przechodzą więc po czasie do działu o nazwie Blog, po części do tamtejszego archiwum. Większość treści jest jednak wysoce aktualna, ponieważ co sezon odbiorcami są kolejni narzeczeni planujący ślub. Mogą przeczytać te wpisy bez względu na szerokość geograficzną z jakiej do nas trafiają. Na każdym etapie planowania ślubu czy wesela.

Kolektywny blog ma to do siebie, że można na nim trafić na treści tworzone przez różne osoby, z wielu tematyk. Znajdziesz więc całe działy poświęcone sprawom Panny Młodej, Pana Młodego, sukniom ślubnym, organizacji ślubu i wesela. W tym ostatnim – podstrony z planowania ślubu, wyboru sali weselnej, obrączek, muzyki, pierwszego tańca, ślubne zwyczaje i przesądy. Oraz dokumenty do ślubu i niezbędne formalności po ślubie. By poszerzyć sposób patrzenia i oprócz „twardych” informacji, rozwijamy także inne spojrzenie na ślubną tematykę oczami psychologa czy samych narzeczonych. W Blogu są więc treści poświęcone partnerstwu, cykl przezabawnych wpisów Teściowej z piekła rodem i nieco rozrywki.

Jeśli organizujesz ślub i wesele we Wrocławiu

Dobry styl i wysoka jakość wymagają uważności, kameralności i osobistego podejścia. Sztuka polega na tym, by odnaleźć w gąszczu inspiracji to co Ciebie „zawoła”. I nawet jeśli nie wiesz czego chcesz, możesz odkryć czego ne lubisz. Dziś, kiedy wszyscy mogą znaleźć wszystko w sieci, o ile mają naprawdę dużo czasu, nasza rola również się zmienia. Staramy się, często subiektywnie, wybierać rzeczy wyjątkowe. Ale też takie, które pozwolą zaoszczędzić czas, pieniądze. Do tego są dostępne nie tylko do pooglądania, lecz również do zamówienia. Jeśli organizujesz ślub i wesele we Wrocławiu lub okolicy – skorzystasz więc bardziej wymiernie. Znajdziesz tu wiele artykułów związanych z tematyką ślubną, inspiracje, porady, trendy i trochę aktualnych wydarzeń.

Współpraca ze Stylowym Ślubem

Jak wspomniałam, strona przewodnikmp.pl została mocno przeorganizowana, więc musi spokojnie wypłynąć na szersze wody i się solidnie zindeksować. Wybacz jeśli trafisz na baboki, to studnia z głębokim dnem i czasem potrzebnym na ich porządkowanie. Bardziej kuszące jest poświęcenie go na napisanie nowej treści… Ale kiedy ktoś już do nas trafi, spędza średnio kilka minut, bo ma szansę odkrycia wielu treści i dotarcia do informacji, które zazwyczaj są w sieci mocno rozproszone. Lub też gubią się pośród dramatycznej ilości reklam. Tego nie chcemy, ale osoby pracujące i współpracujące nie pracują wyłącznie dla idei. Umożliwiamy także zaistnienie ciekawym treściom zewnętrznym w formie artykułów promocyjnych. Banery reklamowe pozwalają wyróżniać się markom i projektom z poziomu każdej podstrony. Współpracujemy także z naszymi klientami na firmowych kontach na Facebooku i Instagramie.

Wydawnictwo Stylowy Ślub jesień 2022

W październiku 2022 roku wydajemy kolejny Stylowy Ślub – bezpłatne wydawnictwo dla narzeczonych, dystrybuowane na Targach Ślubnych we Wrocławiu i w naszym regionie. Po pandemicznej pauzie idea rocznika ewaluowała. Kompletnie przeorganizowaliśmy także stronę internetową przewodnikmp.pl, której ponad 20-letnia domena jest skrótem od Przewodnika Młodej Pary. Tak się bowiem nazywało wydawnictwo. To tak wtrącam na marginesie historii z innego działu:)

Podsumowując – dziękuję, że to przeczytałaś/eś i zapraszam do lektury. Pięknie dziękuję również wszystkim z Kolektywu oraz współpracującym Klientom, dzięki którym ta strona rozwija się i wyróżnia własnym stylem.

Pozdrawiam ciepło
Jolanta Bartoszewicz / właścicielka i jedna z redaktorek

Facebook: https://www.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/
https://www.instagram.com/przewodnikmlodejpary/

Targi ślubne Wrocław Hala Stulecia
Partner Stylowego Ślubu

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :