Gdzie w podróż poślubną? 5 najlepszych kierunków

Gdzie w podróż poślubną? 5 najlepszych kierunków

Jeżeli ostatnie kilka miesięcy spędzimy na planowaniu wesela – ustalaniu listy gości, wyborze sali, idealnej sukni, fotografa, menu – przy czym nie zawsze wszystko szło prosto i gładko, gdy stres już opadnie, jedyne o czym myślimy to odpoczynek. I to zwykle nie ten aktywny. Najczęściej jedyne co nam potrzebne do szczęścia to rajska plaża, pyszne jedzenie i przyjazna atmosfera.

JAMAJKA

Krzysztof Kolumb, gdy dotarł na Jamajkę, powiedział, że to „najpiękniejsza wyspa, jaką widziały ludzkie oczy”. Niewątpliwie wyspa zasługuje na to określenie. Krystalicznie czyste, turkusowe wody, drobny biały piasek pokrywający karaibskie plaże, palmy słaniające się leniwie w kierunku morza i zamglony szczyt Gór Błękitnych jawiący się w głębi – trudno o bardziej rajski widok. Jamajka jest idealnym miejscem na błogi wypoczynek, ale warto też wyruszyć na zwiedzanie. Widoki zapierają dech w piersi. Blue Mountains skrywają nie tylko plantacje najdroższej kawy na świecie. Przepływająca tamtędy rzeka Rio Grande, jest niezwykle malownicza. Stwarza też wiele możliwości przeżycia niezapomnianej przygody, na przykład podczas spływu, czy skoku do wody na lianie. U podłoża Gór Błękitnych znajduje się słynna Błękitna Laguna – kąpiel w jej wodach, zgodnie z legendą ma działanie odmładzające. Być może państwo młodzi będą mogli o sobie tak mówić przez długi czas!

Ofertę wycieczek na Jamajkę znajdziesz pod adresem www.r.pl/jamajka

Podróż poślubna na egzotyczną Jamajkę

MAURITIUS

Słusznie zwany rajską wyspą Mauritius idealnie sprawdzi się jako kierunek na podróż poślubną. Znajdziemy tam wspaniałe hotele światowej klasy, ale co istotne, są one bardzo kameralne. Mauritius na szczęście wciąż opiera się komercjalizacji, dzięki czemu możemy odkrywać jego pierwotne piękno. Mnóstwo egzotycznej zieleni, drobny biały piasek i turkusowe wody kryjące wspaniałą rafę koralową nadają krajobrazowi niezwykle romantycznego charakteru. Mauritius sprawia wrażenie wprost zatopionego w rajskiej zieleni. Aż trudno uwierzyć, że na tak niewielkiej przestrzeni można znaleźć tak wiele wspaniałych rzeczy. Ptaka Dodo – symbol wyspy, niestety zobaczymy już tylko w muzeum, ale wynagrodzi nam to np. wizyta w Parku Casela, gdzie zobaczymy dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Park Narodowy Black River Gorges stwarza idealne warunki do pieszych wędrówek i wspinaczki a przepiękne wodospady Tamarind Falls, unoszące się na wysokość 300 metrów to obowiązkowy punkt zwiedzania. Jeżeli wybierzemy się na Mauritius w grudniu, będziemy mogli zobaczyć też Ogień Afryki – niesamowite drzewo, które kwitnie jedynie w okresie bożonarodzeniowym.

Ofertę wycieczek na Mauritius znajdziesz pod adresem www.r.pl/mauritius

Mauritius na podróż poślubną

TAJLANDIA

Podobno najbardziej romantyczne widoki na świecie znajdziemy właśnie w Tajlandii. Dyskretnie ukryte plaże z których roztacza się widok na turkusową wodę, z której wyłaniają się olbrzymie skały porośnięte zielenią – trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do podziwiania wschodów i zachodów słońca. Podróż do Tajlandii to przede wszystkim wycieczka do zupełnie innego świata. Egzotyka widoczna jest tam na każdym kroku i wyraża się nie tylko poprzez tropikalną roślinność. Wszechobecna kultura buddyjska, świątynie ociekające złotem, zabytki ukryte wśród gęstych drzew – wszystko to na każdym zrobi ogromne wrażenie. Do tego pyszna kuchnia, pełni ciepła, uśmiechnięci mieszkańcy, wspaniałe hotele i bogata oferta SPA. Czego więcej oczekiwać podczas podróży poślubnej?

Ofertę wycieczek do Tajlandii znajdziesz pod adresem www.r.pl/tajlandia

Podróż poślubna do Tajlandii

GRECJA

Jeżeli chcecie odpocząć w miejscu pełnym historii, słońca, a do tego podziwiać piękny, zróżnicowany krajobraz i zanurzyć się w jednej z wielu spokojnych, malowniczych zatoczek, Grecja jest tym czego szukacie. W Grecji znajdziemy jedne z najpiękniejszych plaż na świecie – Korfu, Kreta, Zakhyntos – bez względu którą z wysp wybierzemy, możemy być pewni, że kryje w sobie wspaniałe zakątki. Można odkrywać je tradycyjnie, lub wybrać się w romantyczny rejs i z morza podziwiać wspaniałe wybrzeże. Ten kraj ma naprawdę bardzo wiele do zaoferowania. Wspaniała kultura, pyszne jedzenie, urokliwe tawerny – to wszystko sprawi, że nie sposób nudzić się ani przez chwilę. Niezależnie od tego, czy wolicie posiedzieć na tarasie i podziwiać widoki czy zechcecie odkryć starożytne zabytki, każda z wysp dostarczy Wam dokładnie tego, czego potrzebujecie.

Ofertę wycieczek do Grecji znajdziesz pod adresem www.r.pl/grecja

Podróż poślubna do Grecji boskie Santorini

WŁOCHY

Jeżeli oczekujesz, że podróż poślubna powinna być pełna uroku i romantyzmu, podróż do Włoch gwarantuje spełnienie tych oczekiwań. Wąskie brukowane uliczki, klasyczna zabudowa, piaszczyste wybrzeże poprzecinane klifami i mnóstwo romantycznych kawiarni i knajpek to krajobraz wprost stworzony dla zakochanych par. Pełen charakteru Rzym, wyjątkowa Wenecja, skąpane słońcem wzgórza Toskanii, czy Mediolan i Florencja – miejsca o wyjątkowej kulturze – nie ważne, jaką część Włoch wybierzemy, wszędzie dokąd się udamy, bez wątpienia damy się pochłonąć w pełni panującej tam atmosferze.

Ofertę wycieczek do Włoch znajdziesz pod adresem www.r.pl/wlochy

Wspaniałych przygód i cudownego wypoczynku!

materiał:www.r.pl / fot. iStock

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :