Punkt widokowy Sky Tower – niebanalne miejsce na zaręczyny i ceremonię zaślubin

Punkt widokowy Sky Tower – niebanalne miejsce na zaręczyny i ceremonię zaślubin od Al-Decor!

  1. PMP: Skąd pomysł, by takie uroczystości, jak ślub, zaręczyny organizować na Punkcie Widokowym Sky Tower? Dlaczego Sky Tower?

Pomysłów na zaręczyny i zaślubimy jest wiele, jednak Ten dzień będzie jednym z najbardziej niezapomnianych dni w życiu, jeżeli wykorzysta się zaskakujący, niezwykły pomysł i miejsce a takim miejscem jest właśnie Taras Widokowy Sky tower z przepiękną panoramą na miasto Wrocław.

Nasz pomysł na organizacje zaręczyn i zaślubin na Tarasie Widokowym Sky Tower zrodził się już jakiś czas temu. Miałam przyjemność uczestniczyć w ceremonii zaślubin na dachu jednego z wieżowców w Stanach Zjednoczonych. Pomyślałam sobie wtedy, dlaczego nie wykorzystać takiego miejsca jak Sky Tower i nie organizować u nas takich ceremonii. Pary coraz częściej decydują się na kameralne zaślubiny, romantyczne zaręczyny w nietypowych miejscach. Pogoda nie zawsze sprzyja na organizacje takich wydarzeń w plenerze a taras niezależnie od pogody oferuje przepiękne widoki, ma ogromny potencjał, miejsce dla 50 gości oraz gwarantuje niesamowite wrażenia.  Od momentu wystawienia naszej oferty o zaślubinach i zaręczynach na Tarasie Widokowym pojawia się coraz więcej zapytań od potencjalnych klientów. Cieszymy się, że pomysł spotkał się z tak pozytywnym odzewem i z niecierpliwością czekamy na kolejne zlecenia w “chmurach” 🙂

  1. PMP: Na co może liczyć Pan, który chce się oświadczyć? (jeżeli chodzi o wystrój, dekoracje itp.) Co Państwo mogą zaoferować, by była to wyjątkowa chwila?

Organizacja oświadczyn wcale nie jest tak prostym zadaniem jak mogło by się wydawać 🙂 Pamiętajmy, że rozmawiamy tylko z jedną połówką, z którą wspólnie musimy i to w tajemnicy zaplanować całą oprawę wydarzenia tak aby druga połówka nie tylko powiedziała „tak” ale i zapamiętała tą wyjątkową chwilę na lata.

Sam widok wieczorową porą z tarasu widokowego już zapiera dech w piersiach ale gdy planujesz się oświadczyć nie może zabraknąć przepięknego bukietu kwiatów, schłodzonego szampana, płatków róż, ulubionego utworu muzycznego a kiedy Pan ze wzruszenia nie będzie w stanie wydusić z siebie zdania to napis MARRY ME mu w tym pomoże.

Zajmujemy się pełną organizacją zgodnie z wymogami i oczekiwaniami klienta oraz wszystko dostarczymy na miejsce. Pan musi jedynie utrzymać swoje zamiary w tajemnicy i pod pretekstem podziwiania panoramy Wrocławia zabrać swoją wybrankę na Taras Widokowy.

  1. PMP: A jeżeli chodzi o Młodą Parę i ślub cywilny? 

Jesteśmy do pełnej dyspozycji Młodej Pary. Wszystko zależy od oczekiwań i wymagań klienta. Jesteśmy gotowi na przygotowanie klasycznych kameralnych zaślubin z oprawą florystyczną i kieliszkiem szampana po kompleksową oprawę. Zgodnie z wybranym motywem przewodnim i wytycznymi klienta zajmujemy się przygotowaniem wszelkich dodatków dekoracyjnych, kwiatów, dywanów, krzeseł, oświetlenia czy oprawy muzycznej.  Zajmujemy się projektem od początku do końca, bierzemy pełną organizację na siebie a Młoda Para może skupić się na sobie i cieszyć swoim dniem.

  1. PMP: Kilka takich uroczystości już Państwo przygotowali? Jakie wrażenia? Jak reagują Narzeczone i Nowożeńcy oraz ich goście?

Nasze dotychczasowe realizacje spotkały się z bardzo pozytywnym zaskoczeniem klientów jak i ich gości co niezmiernie nas cieszy. Każdy projekt jest inny, każdy projekt jest ogromnym wyzwaniem. W przygotowanie każdego wydarzenia wkładamy dużo serca a to że robimy to z wielką pasją daje tak dobry efekt końcowy. Otrzymujemy wiele podziękowań i przemiłych słów od naszych klientów. Wiemy, że polecają nas innym przyszłym klientom a to jest dla nas najważniejszy wyznacznik, że robimy to dobrze. Wszystkich szukających pomocy przy organizacji cudownych zaręczyn i niepowtarzalnych zaślubin zapraszamy do AL-Decor.

Dekoracje na ślub na tarasie widokowym Sky Tower we Wrocławiu

Dekoracje na ślub na tarasie widokowym Sky Tower we Wrocławiu

Ślub na tarasie widokowym w Sky Tower
realizacja i zdjęcia: Al-Decor

PMP: Świetny, oryginalny pomysł, dziękujemy za podzielenie się (co poskutkowało natychmiastowym zaproszeniem do współpracy w naszym super konkursie, w którym Al Decor ma swój udział).

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :